امروز ۲۲ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اخبار تربت جام » هدف آمریکا از مذاکره با ایران برچیدن برنامه هسته‌ای و تغییر ایران در حمایت محور مقاومت بود
کد خبر : 20127
تاریخ انتشار : ۲۵ دی ۱۳۹۴در ۱:۴۶ ب.ظ

هدف آمریکا از مذاکره با ایران برچیدن برنامه هسته‌ای و تغییر ایران در حمایت محور مقاومت بود

امام جمعه تربت جام گفت: هدف آمریکا از مذاکره با ایران محدودسازی، برچیدن برنامه هسته‌ای و تغییر ایران در حمایت محور مقاومت بود.
امام جمعه تربت جام موسوی فر

به گزارش جام روز؛ حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید علی موسوی فر، خطیب جمعه تربت‌جام با اشاره به زمان اجرای بر جام گفت: هدف آمریکا از مذاکره با ایران محدودسازی، برچیدن برنامه هسته‌ای و تغییر ایران در حمایت محور مقاومت بود.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین موسوی فر اجرای توافق را یک آزمون بزرگ برای غرب دانست و اظهار داشت: ایران با سرعت تمام به تعهدات خود عمل کرده اما آمریکا نه‌تنها هیچ تلاشی برای اجرای تعهدات خود نمی‌کند بلکه تحریم‌های جدیدی هم را علیه جمهوری اسلامی وضع می‌کند.
امام‌جمعه تربت‌جام با اشاره به دو اتفاق مهم بهره‌برداری از فازهای 15 و 16 پارس جنوبی و بازداشت نظامیان متجاوز آمریکا گفت: این دو اتفاق اقتصادی و نظامی که آمریکا را تحقیر و وادار به عذرخواهی کرد باید درس بزرگی برای دستگاه دیپلماسی ایران در مقابل آمریکا باشد.
موسوی فر در ادامه گفت: آینده مواضع آمریکا نسبت به پسا بر جام وابسته به‌عکس العمل ایران در مقابل زیاده‌خواهی‌های آمریکا است اگر آمریکا احساس کند که ایران نیازمند توافق هسته‌ای است فشار را زیادتر خواهد کرد.
امام‌جمعه تربت‌جام خطاب به دستگاه‌های دیپلماسی کشور گفت: دولت باید برای تحریم‌های آینده‌ی آمریکا علیه ایران مواضع قاطع داشته باشد هرگونه کوتاه آمدن از بر جام آمریکا را جری‌تر خواهد کرد.
حجت‌الاسلام موسوی فر با تشکر از اقدام به‌موقع سپاه پاسداران در بازداشت نظامیان آمریکا گفت: این اقدام هشدار به آمریکا و عربستان بود که ایران اسلامی مقتدر در برابر هر متجاوزی خواهد ایستاد.

انتهای پیام/

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب