امروز ۲۳ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اخبار تربت جام , خواندنی‌ها , سیاسی , یادداشت و تحلیل » هاشمی در انتخابات 84 به بیکاران دروغ گفت یا در نوروز 95؟
کد خبر : 22870
تاریخ انتشار : ۱۱ فروردین ۱۳۹۵در ۶:۴۲ ق.ظ

هاشمی در انتخابات 84 به بیکاران دروغ گفت یا در نوروز 95؟

هاشمی رفسنجانی بر خلاف ایده اشتغال زایی امروزش، در انتخابات سال 84 وعده داده بود به هر بیکار به فراخور تجرد یا تاهلش از 80 تا 120 هزار تومان پول نقد بدهد.

به گزارش جام روز، به نقل از خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد، هاشمی رفسنجانی در تازه ترین اظهارات خود در روزهای نخست سال نو مشغول زمینه سازی چند اتفاق است. علاوه بر اینکه وی با بیان جمله “دنیای فردا دنیای گفتمان هاست نه موشکها” در مسیر تسهیل مسیر برای فشار خارجی بر قدرت دفاعی ایران برآمد، در حال هموار کردن راه دولت برای قطع یارانه ی مردم است.

 

وی گفته است: “باید در آمد حاصل از فروش نفت مستقیما به مردم داده نشود و برای حفظ کرامت آنها صرف اشتغال زایی شود”.

 

این در حالی است که هاشمی رفسنجانی بر خلاف ایده اشتغال زایی امروزش، در انتخابات سال 84 وعده داده بود به هر بیکار به فراخور تجرد یا تاهلش از 80 تا 120 هزار تومان پول نقد بدهد.

 

حال این سوال مطرح میشود که آیا هاشمی آنروزها به مردم وعده دروغ می داد؟ یا امروز با بیان آنچکه به آن اعتقادی ندارد در حال زمینه سازی برای دولت در راستای قطع یارانه هاست؟

 

گفتنی است دولت از سال گذشته تا کنون درآمد میلیونها نفر را قطع کرده که در میان آنها نیازمندان و حتی بیماران خاص نیز وجود دارند.

 

انتهای پیام/

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب