امروز ۲۱ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اخبار تربت جام » نظام ارزیابی و پاسخگویی درستی وجود ندارد
کد خبر : 30281
تاریخ انتشار : ۲۵ اسفند ۱۳۹۵در ۷:۰۱ ق.ظ

نظام ارزیابی و پاسخگویی درستی وجود ندارد

فرماندار تربت جام گفت: نظام ارزیابی و پاسخگویی درستی در سیستم و شبکه اجرایی کشور وجود ندارد و هیچ کسی از فرماندار نمی پرسد در انجام وظایف و ماموریت ها چکار می کنید.

به گزارش جام روز، علی رستمی فرماندار تربت جام ظهرامروز در مراسم تجلیل از دست اندرکاران کنفرانس ملی صنعت برق و کامپیوتر گفت: نظام ارزیابی و پاسخگویی درستی در سیستم و شبکه اجرایی کشور وجود ندارد و هیچ کسی از فرماندار نمی پرسد در انجام وظایف و ماموریت ها چکار می کنید.

رستمی افزود: وقتی نظام ارزیابی نباشد پس باید اعتقادی و با وجدان کاری فعالیت کردکه اثرات آن در زندگی بسیار موثر است.

وی اضافه کرد: از ابتدای سال جاری چندین همایش بین المللی و ملی از جمله عبدالرحمان جامی و صنعت برق به همت مدیران برگزار گردید که با پوشش رسانه ای خوبی که صورت گرفت مایه مباهات همگان شد و اثرات مطلوبی در معرفی قابلیت ها و توانمیدی ها ی شهرستان تربت جام گذاشت.

وی با ابراز گلایه از عملکرد دانشگاهها ی شهرستان تصریح کرد:مراکز آموزش عالی در شهرستان باید سالانه حداقل دو سمینار تخصصی ،علمی،پژوهشی و بررسی آسیب های اجتماعی و ماموریت های اداری برگزار کند تا در سطح ملی و استانی دیده شوند اما عملکرد مدیران این امر تاکنون ضعیف بوده است.

فرماندار خاطرنشان کرد:در اجرای کنفرانس صنعت برق تمام ظرفیت های شهرستان در کنار هم قرارگرفت و کار بسیار بزرگی در سطح ملی و استانی انجام شد اما باید پس از انجام هر همایشی آسیب شناسی صورت گیرد و نقاط قوت و ضعف مورد بررسی قرار گیرد تادر آینده کار بهتری انجام شود.

در پایان از برگزار کنندگان کنفرانس ملی برق و کامپیوتر با اهدای تندیس و لوح سپاس تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام/

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب