امروز ۲۰ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اخبار تربت جام » مهم‌ترین دلیل شهادت شیخ نمر وحشت آل سعود از پیشروی نظام اسلامی در منطقه بود
کد خبر : 19961
تاریخ انتشار : ۱۸ دی ۱۳۹۴در ۱:۳۷ ب.ظ

مهم‌ترین دلیل شهادت شیخ نمر وحشت آل سعود از پیشروی نظام اسلامی در منطقه بود

امام‌جمعه نصرآباد مهم‌ترین عامل شهادت مظلومانه آیه الله نمررا وحشت آل سعود از پیشروی نظام اسلامی در منطقه دانست.
حجت الاسلام اصغرتوکلی نصرآباد

به گزارش جام روز؛ حجت‌الاسلام اصغر توکلی، امام‌جمعه در خطبه اول قوام خانواده را بر اساس محبت و عاطفه دانسته و افزود: در تقسیم‌بندی خانواده ؛ در خانواده عاطفی دل‌ها اسیر مهرورزى اعضاى خانواده است و مهرورزى بر منطق و استدلال غالب و چیره است.

وی بابیان اینکه در خانواده عاطفی جملات عاطفی زیاد شنیده می‌شود خودخواهى در رفتار زن و شوهر دیده نمی‌شود تیغ محبت به تاراج دل می‌پردازد اظهار داشت: مهم‌ترین آسیبی که خانواده را تهدید می‌کند عدم مدیریت بحران خشم و غضب است.

حجت‌الاسلام توکلی در بخشی از سخنان خود با تأکید بر اینکه انسان‌های موفق و فهیم چشم امیدى به دیگران ندارند و دلداده حضرت حق‌اند گفت: بهترین راه براى عصبانى نشدن آن است که توقع و انتظارات خود را از همسر و فرزندانمان و به‌طورکلی از دیگران به صفر نزدیک کنیم؛ چراکه وقتى توقعات خود را برآورده شده نمی‌بینیم برآشفته می‌شویم.

خطیب جمعه در خطبه دوم بابیان اینکه دشمنان نظام از هر فرصت و امكانى براى ضربه زدن به اين نظام مقدس بهره خواهند جست فرصت انتخابات را محوری ارزیابی کرده و سه عنصر اتحاد، حضور و آگاهى را مانع نفوذ دشمن دانسته واظهارداشت: تنها مسیر آگاهی چشمه جوشان ولایت‌فقیه است که از زبان مقام معظم رهبری جاری می‌شود.

حجت‌الاسلام توکلی مهم‌ترین عامل شهادت مظلومانه آیه الله نمررا وحشت آل سعود از پیشروی نظام اسلامی در منطقه دانسته و خاطرنشان کرد: سعودی‌ها کتمان نمی‌کنند که به‌شدت از آینده خود وحشت دارند. آن‌ها با نگاه به منطقه و معادلات آن، ایران اسلامی را می‌بینند که همه‌روزه بر دامنه اقتدار خود می‌افزاید و سنگرهای به غنیمت‌ گرفته جهان اسلام از سوی قدرت‌های استکباری را که به سایر حاکمان نیابتی واگذارشده است، یکی پس از دیگری فتح می‌کند.

انتهای پیام/

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب