امروز ۱۹ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اخبار تربت جام » مهمانشهر تربت جام نمونه بارز مهمان نوازی ایرانی است
کد خبر : 25363
تاریخ انتشار : ۷ خرداد ۱۳۹۵در ۹:۵۸ ق.ظ

مهمانشهر تربت جام نمونه بارز مهمان نوازی ایرانی است

مسئول دفتر سازمان کمیساریان امور پناهندگان سازمان ملل در ایران گفت: مهمانشهر تربت جام در حقیقت نمونه دیگری از مهمانوازی و نمونه بارز از یک کار انسان دوستانه دولت ایران به پناهندگان است.

به گزارش جام روز، توشیدتدکی کاواوچی(Toshitsuki kawauchi)  مسئول دفتر سازمان کمیساریان امور پناهندگان سازمان ملل در ایران در حاشیه مراسم بهره برداری از بزرگترین تولیدی البسه مهمانشهر تربت جام در گفتگو با خبرنگار جام روز گفت: از مهمانشهر تربت جام بازدید کردم بسیار غافلگیر شدم و برای من خیلی جالب بود که مهمانشهر در حقیقت نمونه دیگری از مهمانوازی و نمونه بارز از یک کار انسان دوستانه دولت ایران به پناهندگان است.

توشیدتدکی کاواوچی با تشکر از مسئولان جمهوری اسلامی راه اندازی کارخانه تولیدی البسه در مهمانشهر افزود: برای دومین بار است که به ایران می آیم و پس از 16 سال که مجددا آمدم انگیزه ام روحیه مهمانوازی، مهمان دوستی مردم ایران و همکاری خوبی که دولت ایران با سازمان کمیساری عالی پناهندگان سازمان ملل دارد در آیند هم انگیزه برگشت من به ایران همین نمونه ها خواهد بود.

انتهای پیام/

دیدگاهها (۱)  • نیما سرگلزایی ثایی گفت:

    دوست عزیز خبرنگار یا صاحب سایت ، این کارخانه با هزینه شخصی و با اعتبار 4 میلیارد ریال راه اندازی شده ….. ینده منظور شما از ترجمه صحبت های آقای توشی رو متوجه نشدم …. چون هیچگونه کمک مالی و حمایتی از سوی هیچ ارگانی انجام نشده ….

تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب