امروز ۹ دی ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اجتماعی » ملت ایران تا سران فتنه توبه نکند اجازه بازگشت به آنها نمی دهد
کد خبر : 34335
تاریخ انتشار : ۹ دی ۱۳۹۶در ۲:۳۳ ب.ظ

ملت ایران تا سران فتنه توبه نکند اجازه بازگشت به آنها نمی دهد

رئیس اداره تبلیغات اسلامی تربت جام گفت: تا روزی که سران فتنه به صورت قلبی از کارهای که کرده اند ابراز پشیمانی نکنند و اسرار بر مواضع غلط دارند بخشش آنها عاقلانه نیست و این ملت اجازه بازگشت به آنها را نخواهد داد.

حجت الاسلام حبیب اله زاهدی رئیس اداره تبلیغات اسلامی تربت جام در گفتگو با خبرنگار جام روز گفت: تا روزی که سران فتنه به صورت قلبی از کارهای که کرده اند ابراز پشیمانی نکنند و اسرار بر مواضع غلط دارند بخشش آنها عاقلانه نیست و این ملت اجازه بازگشت به آنها را نخواهد داد.

حجت الاسلام زاهدی ادامه داد: در شرایط فتنه همه عوام و خواص باید بیدار و طوری رفتار نکنند که نفعی به دشمن رسیده و در صورت غفلت وناآگاهی اگر به دشمن سواری دادند تبری بجویند.

وی با اشاره به وظیفه مسلمانان در برابر فتنه بیان داشت: بعضی از افراد در شرایط فتنه اشتباه تصمیم می گیرند و سکوت می کنند که برداشت غلطی است گوشه نشینی،در حالی وظیفه دارند در میدان حضور آگاهانه داشته باشند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی تربت جام با اشاره به شاخصه برخورد اهل بیت با فتنه افزود: اهل بیت به همه توصیه می کردند حق را بشناسید و وقتی آن را شناختید ببینید چه کسی با حق است.

حجت الاسلام زاهدی به اشاره به سخنان امام خمینی (ره) در خصوص فتنه ها تصریح کرد: برای آنکه بتوانیم در فتنه به خوبی عمل کنیم لازم شاخصه های افرادانقلابی را از منظر امام خمینی مورد بررسی قرار دهیم و اجازه ندهیم که افرادی با نام امام تیشه به ریشه نظام اسلامی بزنند و بدانیم این افراد راه خمینی کبیر را باور ندارند.

وی با اشاره به آیات قران عنوان داشت: دستورات قرآنی در خصوص دشمن شناسی و روش های دشمنی آنها می تواند در زمان فتنه گره گشایی کند تا دچار تردید نشویم و خادم و خائن را بشناسیم.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی تربت جام ابراز کرد: ۹ دی لطف خدا به ملت بود که قلبهای آنهایی که به غفلت در میدان دشمن بود را آگاه تا همه جریان ها و گروه سیاسی خالق این حماسه شوند.

حجت الاسلام زاهدی با اشاره تذکر قرآن در خصوص ایام الله تاکید کرد: قرآن کریم می گوید روزهای که نعمت های خداوند عنایت می شود را به یاد آورید و تکرار کنید تا با بصیرت چشم فتنه ها را در آورید.

وی یادآور شد: پایان فتنه ۸۸ انتهای دسیسه های استکبار و دشمنان انقلاب نیست چون هرچه از عمر جمهوری اسلامی می گذرد منافع بیشتری از زادخواهان عالم به خطر می افتد پس آنها دست از فتنه انگیزی بر نمی دارند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی تربت جام در خصوص برخورد با فتنه گران بیان داشت: برخورد با کسانی که فتنه می کنند باید به صورت ارشادی صورت بگیرد و برخوردهای سلبی در اختیار متولیان امور است.

حجت الاسلام زاهدی گفت:در زمان فتنه مراقب باشیم که به هیچ عنوان خدمتی به دشمن نکنیم و ناخواسته آب به آسیاب دشمن نریزیم.

انتهای پیام/

 

 

 

کلیدواژه ها :

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب