امروز ۱۹ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اجتماعی » معرفی رئیس جدید بهزیستی تربت جام با اعتراض موسسه های خیریه همراه شد
کد خبر : 32508
تاریخ انتشار : ۱۰ تیر ۱۳۹۶در ۵:۴۷ ب.ظ

معرفی رئیس جدید بهزیستی تربت جام با اعتراض موسسه های خیریه همراه شد

مراسم تودیع و معارفه رئیس جدید بهزیستی تربت جام در غیاب رئیس شورای اداری و مسولان اجرایی با اعتراض مسئولان موسسه های خیریه زیر مجموعه بهزیستی برگزار شد.

به گزارش جام روز، مراسم تودیع و معارفه رئیس جدید بهزیستی تربت جام با حضور معاون توان بخشی اداره کل بهزیستی خراسان رضوی، معاون فرماندار تربت جام، کارکنان این اداره و موسسه های خیریه این شهرستان که در دفتر رئیس این اداره برگزار شد.

در این مراسم طی حکمی از سوی مدیر کل بهزیستی استان خراسان رضوی حسن ظفرمقدم به عنوان رئیس جدید اداره بهزیستی تربت جام معرفی و از خدمات لیلا عرفانیان تجلیل به عمل آمد.

در این جلسه فیروزی معاون توانبخشی اداره کل بهزیستی خراسان رضوی گفت: تغییر و تحولات در سیستم مدیریتی به دلیل استفاده نیرو های متخصص در همه رده های سازمانی می باشد تا مجموعه بتواند بالندتر به وظایف خود عمل کند.

فیروزی ادامه داد: رتبه تربت جام در بسیاری از برنامه ها و وظایف سازمان بالا می باشد که این اتفاق به تلاش های رئیس اسبق این اداره خانم عرفانیان محقق شده است و امروز به دلیل چرخش نخبگان از حضور این نیرو توانمند در استان استفاده و از زحمات چندین ساله وی تشکر می شود.

وی افزود: اداره بهزیستی خدمات خود را منوط به دین، مذهب و آئین افراد نکرده و کلیه خدمات به نیازمند از جنبه انسانی ارائه می شود.

معاون مدیر کل بهزیستی خراسان رضوی با اشاره به ماموریت این اداره عنوان داشت: ۱۶۰ برنامه برای این اداره تعریف شده است که استان خراسان رضوی دو سال رتبه ۳۰ در کشور داشته است که امروز توانسته رتبه دوم را داشته باشد و تربت جام در مناسب سازی فضا برای مددجویان این اداره رتبه اول را در استان دارد.

در ادامه جلسه احمد شافعی معاون فرماندار تربت جام بیان داشت: انتصابات در شهرستان با نظر فرماندار می باشد و حواشی مطرح شده در خصوص انتصابات حاشیه سازی می باشد.

وی افزود: تغییر مدیران امری طبیعی و در راستای برنامه های دولت بر پایه عقلانیت و تدبیر است و نباید به حساسیت مطرح شده در جامعه دامن زد.

معاون فرماندار تربت جام تصریح کرد: رئیس اسبق تعامل خوب با سیستم اداری شهرستان داشتند وتوانستند در مدت خدمت رتبه شهرستان در استان خراسان رضوی بهبود ببخشند و درخواست وی برای تغییر باعث شد از خدمات چندین ساله وی تقدیر و سکان هدایت را در اختیار حسن ظفرمقدم قرار گیرد.

در حاشیه این مراسم جمعی از خیرین موسسه های زیر مجموعه این اداره با انتقاد از عملکرد مدیر کل نسبت به تغییر ریاست این اداره؛ تغییر و تحولات را سیاسی و مذهبی خوانند و مراتب اعتراض خود به مسئول حراست و معاون مدیر کل خراسان رضوی ابراز داشتند.

معترضان با گلایه از رفتار نماینده مجلس تربت جام گفتند: تغییرات نباید در این شهرستان مذهبی باشد و اگر این رویه ادامه داشته باشد باعث تفرقه می شود.

آنان خطاب به رئیس جدید اعلام کردند: انتصاب وی از نگاه آنان پذیرفته نیست و هیچگونه همکاری و کمک از بهزیستی نخواسته و نخواهند کرد و تمام خدمات نیازمندان را به صورت خودجوش و مردمی در بخش نصرآباد تربت جام تامین می کند.

در ادامه معترضان گفتند: شیعه و اهل سنت سالیان طولانی در کنار هم زندگی مصالمت آمیزی داشته اند و عدم دعوت و حضور امامان جمعه توهین به مردم این شهرستان می دانند.

کلیدواژه ها :

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب