امروز ۲۰ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اجتماعی » معترضان به حضور ایران در جبهه مقاومت خیانت کارند
کد خبر : 32722
تاریخ انتشار : ۲۰ تیر ۱۳۹۶در ۵:۰۰ ب.ظ

معترضان به حضور ایران در جبهه مقاومت خیانت کارند

فرماندار تربت جام بیان داشت: آمریکا از آن سوی عالم در قلب جهان اسلام حاضر شده است و کسی نمی گوید چرا در این منطقه حضور دارد و کسانی که می گویند دلیل ندارد ایران در سوریه و عراق حضور داشته باشد خیانت کار است.

به گزارش جام روز، علی رستمی فرماندار تربت جام امروز در جلسه شورای اداری شهرستان که در سالن شهید نصیری برگزار شد با اشاره به اتفاقات منطقه بیان داشت:  آمریکا از آن سوی عالم در قلب جهان اسلام حاضر شده است و کسی نمی گوید چرا در این منطقه حضور دارند و کسانی که می گویند دلیل ندارد ایران در سوریه و عراق حضور داشته باشد خیانت کار است.

رستمی ادامه داد: این حرف درستی است که اگر ما در سوریه و عراق حاضر نمی شدیم به حساب نمی آمدیم که با رهنموده ها مقام معظم رهبری و براساس قانون اساسی وظیفه جمهوری اسلامی دفاع از همه ملت ها آزادی خواه می باشد که صورت گرفته است.

وی با اشاره به قدرت نظامی ایران تصریح کرد: هیچ کشوری حاضر نیست با دولتی ضعیف مذاکره کند و لازم است مشت آهنین و اقتدار دفاعی حامی کشور را پشت سر خود ببیند.

فرماندار تربت جام با اشاره به پیروزی های جبهه مقاومت در سوریه و عراق اظهار کرد: برنده میدان به لحاظ سیاسی و نظامی جمهوری اسلامی ایران است که توانسته نظر خود را بر کشور حامی داعش دیکته کند و آنان امروز در صف مبارزه با داعش هستند.

رستمی یادآور شد: امروز بیشتر از هر زمانی این منطقه نیازمند وفاق، همدلی و وحدت هست تا اگر شرارتی از ناحیه دشمنان صورت بگیرد در نطفه خنثی شود.

وی با اشاره منعفت خواهی کشورهای غربی عنوان داشت: دنیا امروز دنیای اخلاق نیست و همه کشورها برای منافع خود با هم کار می کند و هیچگاه با هم متحد و همسو نشده اند که توقع باشد با برجام مشکل اقصاد کشور حل شود و قابل حل هم نیست.

فرماندار با اشاره به شعار سال تصریح کرد: خط ومشی دولت تولید و اشتغال می باشد و معتقد است که اگر تحریم و جنگ نتوانسته مردم ایران از مسیر خود منحرف کنند فشار اقتصادی و بیکاری جوان خطری جدی برای کشور می باشد، پس مساله اصلی کشور اقتصاد است.

رستمی با اشاره یه صحبت های مقام معظم رهبری در مورد اقتصاد خاطر نشان کرد: رهبری در بعضی از موارد از اصطلاح های نظامی استفاده می کنند که نشان می دهد در آن عرصه جنگ است و تاکید ایشان برای تشکیل فرمانده ستاد اقتصاد مقاومتی به خاطر همجه و نبرد سخت اقتصادی که دشمن برای کشورایجاد کرده است می باشد.

وی باعنوان کلمه لشکر بیکاران ادامه داد: بیکاری تحصیل کرده ها در کشور یک تهدید امنیتی است که راه حل آن ایجاد اشتغال و تقویت اقتصاد مقاومتی در کشور می باشد.

فرماندار تربت جام با اشاره به تغییرات مدیران اجرایی عنوان کرد: طرح مسائل سیاسی و مذهبی در انتصاب مدیران واقعیت نداشته و تغییرات مدیران بر اساس روال طبیعی و قانونی صورت گرفته است.

رستمی با تاکید بر مدیران اجرایی ابراز داشت: مدیران اجرایی هنگام تغییر مدیریت خود جوسازی نکرده و شهرستان را وارد فضاهای غبار آلود نکنند که این امر برای کشور و مدیریت هزینه آفرین است.

وی با تاکید به مدیر بنیاد مسکن بیان داشت: باسازی مناطق زلزله زده کار بسیار سنگینی است و تاکید داریم در راستای سیاست های دولت ۸۱۶ واحد مرحله اول قبل از فرارسیدن زمستان تکمیل و قابل استفاده زلزله زدگان شود.

فرماندار تربت جام افزود: اجرای پروژه های زیرساختی مناطق زلزله زده الویت اول مدیران می باشد که در این راستا پنج میلیارد و ۸۰۵ میلیون تومان از استان اختصاص یافته است.

رستمی با اشاره به نیاز جامعه به وحدت اظهار داشت: می شود در گروه و جناح سیاسی باشیم و برای منافع ملیبه اجماع برسیم و مدیران شهرستانی حق ندارند به مسائل حاشیه ای دامن بزنند تا دولتی  چابک، جوان و آماده خدمت مستقر شود.

وی وجود دیدگاه های مخالف را باعث توسعه کشور دانست و یادآور شد: دولت باید حواسش باشد که ۱۶ میلیون نفر به رقیبش رای داده اند و همین میزان همه رای نداده اند که اگر دیده نشوند در دوره بعد تفکر و دیدگاهش جایگاهی نخواهد داشت.

 

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب