امروز ۳ اسفند ۱۳۹۶
صفحه اصلی » گزارش تصویری » مسابقه عکس وحدت فراتر از انتظار استقبال شد
کد خبر : 34824
تاریخ انتشار : ۳ اسفند ۱۳۹۶در ۶:۲۲ ب.ظ

مسابقه عکس وحدت فراتر از انتظار استقبال شد

داور کشوری مسابقه عکس وحدت تربت جام گفت: مسابقه عکس وحدت تربت جام بادریافت بیش از دو هزار عکس می توان بیان کرد که این مسابقه در سطح ملی و فراتر از انتظار بوده است.

به گزارش جام روز، نمایشگاه عکس شمال شرق خراسان در گذر تاریخ و آثار برگزیده مسابقه عکس وحدت با موضوع معماری اسلامی و مردم در حاشیه کنگره ملی معماری و عمران شهری در موسسه آموزش عالی وحدت بر پاشده است نفرات برترخود را شناخت.

کیارنگ علائی داور مسابقه عکس وحدت تربت جام با اشاره به مراحل انتخاب آثار برگزیده گفت: هیئت داوران جشنواره بعد از بررسی دو هزار و ۴۱۶ عکس رسیده از ۳۳۹ نفر شرکت کننده به دبیرخانه ارسال شد که بعد از بررسی ۱۵۸ اثر به مرحله بعد راه یافتند و در مرحله دوم به دلیل کمبودهای فنی ۷۲ اثر حذف و ۸۶ اثر مرحله بعدی راه یافتند و در مرحله ۲۵ عکس حذف شده و ۶۱ اثر به عنوان آثار منتخب وارد مرحله نهایی شدند.

علایی ادامه داد: در پایان بررسی بخش اصلی جشنواره عکس وحدت، ۴۵ اثر به نمایشگاه اصلی راه پیدا کرده و منتخبین راه یافته به نمایشگاه گواهی شرکت در نمایشگاه عکس اهدا خواهد شد.

وی با اشاره به اسقبال ویژه عکاسان افزود: در بازه سه هفته ای اعلام مسابقه عکس وحدت حضور بیش از دو هزار عکس ارسال شد که مقایسه با مسابقه های کشوری می توان بیان کرد این مسابقه در سطح ملی بوده است.

داور مسابقه عکس وحدت تربت جام تصریح کرد: در مسابقات عکس کشوری همانند تربت حیدریه در خصوص زعفران هزار و ۵۰۰ اثر، در تهران هزار اثر و مسابقه عکس آثار تاریخی تبریز ۷۰۰ اثر ارسال شده است که نشان می دهد از این باب تعداد بالای عکس در مسابقه وحدت برگرفته از جایگاه آثار تاریخی و مذهبی در منطقه خراسان است.

در ادامه آثار منتخب مسابقه عکس وحدت را مشاهده می کنید

عکس های ذیل نمایشگاه عکس در گذر تاریخ شمال شرق خراسان می باشد

کلیدواژه ها :

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب