امروز ۲۲ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اخبار تربت جام » مسابقات قرآن و عترت دانش‌آموزی استان درتربت جام برگزار می‌شود
کد خبر : 20120
تاریخ انتشار : ۲۳ دی ۱۳۹۴در ۱۲:۳۹ ب.ظ

مسابقات قرآن و عترت دانش‌آموزی استان درتربت جام برگزار می‌شود

کارشناس قرآن و عترت اداره کل آموزش‌وپرورش خراسان رضوی از برگزاری مسابقات قرآن و عترت دانش‌آموزی استان درتربت جام خبر داد.

به گزارش جام روز؛ علی‌اصغر زاده کارشناس قرآن و عترت اداره کل آموزش‌وپرورش خراسان رضوی در گفتگو با جام روز با اظهار داشت: با توجه به نقش اساسی دارالقرآن تربت‌جام در برگزاری مسابقات قرآن و عترت کشوری که همه‌ساله در مشهد برگزار می‌گردد؛ امسال مدیریت اداره کل خراسان میزبانی برگزاری مسابقات قرآن و عترت استان را به تربت‌جام واگذار کرد.

اصغر زاده افزود: برگزاری مسابقات قرآن و عترت و نمازتاثیر به سزایی بردانش آموزان دارد؛ مسابقات قرآنی در جهت تربیت قرآنی برگزار شود تبلیغات گسترده‌ای برای فرهنگ‌سازی مسابقات قرآنی انجام داده‌ایم بحث تربیت و پرورش دانش‌آموزان برای ما بسیار حائز اهمیت است.

وی اضافه کرد: مسابقات قرآن و عترت با شرکت 500 هزار دانش‌آموز مدارس استان است در رشته‌های قرائت حفظ، ترتیل، اذان، نهج‌البلاغه، صحیفه سجادیه و احکام نماز در حال برگزاری است.

کارشناس قرآن و عترت اداره کل آموزش‌وپرورش خراسان رضوی بیان داشت: مرحله استانی مسابقات قرآن و عترت امسال با شرکت بیش از یک هزار نخبه قرآنی به میزبانی آموزش‌وپرورش تربت‌جام برگزار می‌گردد.

اصغر زاده با اشاره به اهداف برگزاری مسابقات قرآن درتربت جام خاطرنشان کرد: ایجاد فضای معنوی و قرآنی و چنگ زدن به ریسمان الهی و اهل‌بیت، ترسیم مسیر مستقیم الهی و پاک نورانی برای آینده‌سازان کشور و تجهیز دارالقرآن تربت‌جام ازجمله اهداف برگزاری مسابقات قرآن درتربت جام است.

انتهای پیام/

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب