امروز ۲۰ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار تربت جام » مسابقات قرآنی یادواره شهدای مقاومت مددجویان کمیته امداد در تربت جام
کد خبر : 30273
تاریخ انتشار : ۲۴ اسفند ۱۳۹۵در ۱۰:۵۷ ق.ظ

مسابقات قرآنی یادواره شهدای مقاومت مددجویان کمیته امداد در تربت جام

رئیس کمیته امداد شهرستان تربت جام گفت: مسابقات قرآني استاني يادواره شهداي مقاومت مجتمع هاي شبانه روزي دخترانه و پسرانه شهرستان هاي تربت جام، فريمان، سرخس، باخرز و تايباد در رشته هاي حفظ، اذان، مفاهيم و ترتيل به ميزباني شهرستان تربت جام برگزارشد.

شیرمحمد شاکر برآبادی رئیس کمیته امداد شهرستان تربت جام در گفتگو با خبرنگار جام روز گفت: مسابقات قرآنی استانی یادواره شهدای مقاومت مجتمع های شبانه روزی دخترانه و پسرانه شهرستان های تربت جام، فریمان، سرخس، باخرز و تایباد در رشته های حفظ، اذان، مفاهیم و ترتیل به میزبانی شهرستان تربت جام در مجتمع های فرهنگی تربیتی رافتی و جعفرنیا برگزارشد.

شاکر برآبادی افزود: این دوره از مسابقات قرآنی که در این شهرستان برگزار شد پس از دو روز رقابت توسط دانش آموزان شرکت کننده با رای هیئت داوران در رشته حفظ تربت جام و باخرز به مقام های اول، در رشته مفاهیم دختران رده سنی ۱۸-۱۲ سال تربت جام اول و در رده سنی بالای ۱۸ سال فریمان، باخرز مقام های اول تا سوم را کسب نمودند.

وی ادامه داد: در رشته مفاهیم پسران تربت جام به مقام های اول تا سوم و در رشته ترتیل پسران گروه سنی زیر ۱۲ سال تربت جام مقام اول، در گروه سنی ۱۸-۱۲ سال دختران تربت جام مقاوم اول تا سوم و پسران باخرز و تربت جام مقام اول تا سوم و در گروه سنی بالای ۱۸ سال دختران فریمان و تربت جام مقام اول تا سوم را به خود اختصاص دادند و همچنین در رشته اذان تربت جام به مقام اول دست یافت.

رئیس کمیته امداد شهرستان تربت جام با تشکر از دانش آموزان شرکت کننده تصریح کرد: قرآن مومنان را به جهاد در راه خدا و آنان را به نیکوکاری، به ویژه در مورد مسکینان و یتیمان فرا می‌خواند.

انتهای پیام/

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب