امروز ۶ دی ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اجتماعی » مسئول از بین برنده وحدت خائن است/اعلام افزایش نمایندگان مجلس در خراسان رضوی وجاهت قانونی ندارد
کد خبر : 34267
تاریخ انتشار : ۵ دی ۱۳۹۶در ۲:۲۵ ب.ظ

مسئول از بین برنده وحدت خائن است/اعلام افزایش نمایندگان مجلس در خراسان رضوی وجاهت قانونی ندارد

رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی گفت: امنیت منطقه مرزی تربت جام به دلیل وحدت و همدلی مردم شیعه و اهل سنت است و اگر مسئولی خواسته یا نخواسته به این وحدت وهمدلی صدمه بزند یقینا خائن و نیروی استکبار است.

رضا شیران خراسانی رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی در گفتگو با خبرنگار جام روز گفت: امنیت منطقه مرزی تربت جام به دلیل وحدت و همدلی مردم شیعه و اهل سنت است و اگر مسئولی خواسته یا نخواسته به این وحدت وهمدلی صدمه بزند یقینا خائن و نیروی استکبار شده است.

شیران خراسانی با اشاره به شاخصه های مدیریت جهادی افزود: مدیریت سردار سلیمانی در میدان جهاد با دشمن داعشی و پیروزی بر آنها نشان داد مدیرجهادی نمی تواند قبول کند که فاصله ستاد از صف زیاد باشد و شاهد هستیم این سرباز اسلام در خط نبرد حاضر است و اگر بخواهیم مشکلات اقتصادی کشور حل شود باید مدیریت جهادی داشته باشیم.

وی ادامه داد: خدمت جهادی بدون منت بر اساس وظیفه و بر مدار ولایت مداری و ارزش مداری صورت می پذیرد و عملکرد مدیران را باید بر اساس این محورها سنجیده شود.

رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی تصریح کرد: استکبار جهانی با همه امکانات و تجهیزات به میدان آمد تا غده سرطانی دیگری در منطقه ایجاد کند که سردار سلیمانی با دیگر تشکل های اسلامی اجازه نداد داعش به اهدافش برسد.

شیران خراسانی با اشاره به پایان کار داعش در منطقه عنوان کرد: امروز داعش دیگر دارای سرزمینی نیست و باید با وحدت و همدلی اجازه ندهیم تفکر داعشی دوباره دارای موقعیت شود.

وی با اشاره به امنیت در منطقه مرزی تربت جام خاطر نشان کرد: بیش از ۱/۵ میلیارد دلار از طرف مقام معظم رهبری برای ایجاد اشتغال اختصاص یافته که از این رقم مبلغ۶۲۰ میلیارد تومان تسهیلات برای ایجاد اشتغال روستایی خراسان رضوی تخصیص یافته که در حال تکمیل دستور العمل پرداخت می باشد.

رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی با اشاره افزایش نمایندگان خراسان رضوی ابراز داشت: براساس قانون اساسی هر ده سال افزایش نماینده صورت می گیرد که لازم در هئیت دولت تصویب وبه صورت لایحه به مجلس ارائه و پس از تصویب درمجلس و تائید شورای نگهبان قابل اجرا خواهد بود و تا الان فقط در حد پیش نویس در دولت مطرح شده است و اگر کسی اعلام کند که در حوزه انتخابیه نماینده اضافه شده وجاهت قانونی ندارد.

انتهای پیام/

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب