امروز ۶ بهمن ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اجتماعی » مسئولین حقوق نجومی بگیر و اشرافی گر در میان مردم جایگاهی ندارند
کد خبر : 34528
تاریخ انتشار : ۶ بهمن ۱۳۹۶در ۵:۴۸ ب.ظ

مسئولین حقوق نجومی بگیر و اشرافی گر در میان مردم جایگاهی ندارند

امام جمعه تربت جام گفت: شعار شاه باید برود یعنی این که مسئولی که امروز به دنبال حقوق های نجومی، دنیا طلبی و تشریفات بی حد باشد در میان مردم جایگاهی ندارد.

به گزارش جام روز، حجت السلام جواد طاهری امام جمعه تربت جام امروز در مصلی الغدیر با تبریک فراررسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی گفت: یکی از پله ها ترقی کشور اخراج شاه به عنوان نما استبداد و استکبار بود و این به این معنا نیست که همه شعارهای انقلاب محقق شده است.

حجت الاسلام طاهری افزود: شعار شاه باید برود یعنی این که مسئولی که عبد دنیا شده باید برود و مسولانی که امروز به دنبال حقوق های نجومی، دنیا طلبی و تشریفات بی حدود باشد در میان مردم جایگاهی ندارد.

وی با اشاره به شعار غرب برای مدیریت جامعه تصریح کرد: دمکراسی غرب می گوید مسئول باید تابع رای مردم باشد اما خودشان به شعارشان عمل نمی کنند؛ ولی جمهوری اسلامی می خواهد مسئولان عبد خدا باشتد زیرا نمی خواهند کسی به آنها ظلم کند و کسی ظالم نیست که عبد خدا شود.

امام جمعه تربت جام با اشاره به ظلم ها رژیم شاهنشاهی یاد آور شد: مردم ایران شاه را مزاحم و ظالم می دیدند و آن را کنار زدند و برای پیروزی انقلاب در اولین قدم سراغ امامی رفتند که عبد خدا بود و از او اطاعت کردند وچنین حرکت سنگینی به نتیجه رسید.

حجت الاسلام طاهری  با اشاره به خواست مردم در قبول مدیران بیان داشت: مردم تا زمانی که در مسیر خدا حرکت کنند و رهبری خداجو داشته باشند نمی توانند مسولین اشرافی گر را ببینند و آنان می خواهند مسئولان ساده زیست داشته باشند.

وی خطاب به مسئولان و مدیران عنوان کرد: مردم مسئولین اشراف گررا قبول نمی کند واگر کسی نمی تواند روحیه اشرافی گری را کنار بگذارد مسئولیت قبول نکند و بادین مردم بازی نشود.

امام جمعه تربت جام با اشاره به برنامه های دشمن برای انقلاب اسلامی ابراز داشت: دشمن چندین موضوع را دنبال می کند تا بگوید انقلاب نافرجام بوده و مشکلات امروز جامعه به خاطر انقلاب اسلامی است و برای ررفع مشکل ها باید در استکبار جهانی حل شود ولی امروز تفکر انقلاب باعث منحل شدن حکومت های مستکبر شد.

حجت الاسلام طاهری با اشاره به جنایت غرب خاطر نشان کرد: غربی ها همیشه تلاش کردن ایران را ناقض حقوق بشر معرفی کنند و این در صورتی است که بیشترین جنایت ها را با حمایت از تروریست ها و کشتار مردم بی دفاع انجام داده است وجنایت کار هستند.

وی با اشاره به ایجاد شایعه های در فضای مجازی گفت: عده ای تلاش دارند در فضای مجازی سلطنت و نظام منحل شده شاهنشاهی را تطهیر کنند حال آنکه مردم به خاطر ظلم های بسیاری که از رژیم شاهنشاهی در طول تاریخ دیده بیزار است.

امام جمعه تربت جام  ادامه داد: شایعه پراکنی در خصوص صدور انقلاب با هزینه مردم در کشورهای دیگر دروغی واضح است و این دیگاه و سخن جدید انقلاب بود که باعث صدورش به کشورهای دیگر شد و هیچگاه جمهوری اسلامی در کشوری هزینه نکرده تا صدای انقلاب شنیده شود و اگر در کشوری حضور داشته به دلیل منافع ملی و منطقه بوده است.

حجت الاسلام طاهری با اشاره به مشکلات اقتصادی کشور تصریح کرد: دشمن با بلوکه کردن پول های جمهوری اسلامی تلاش کرد مردم را از انقلاب ناامید کند و مردم نشان دادن با پیروی از ولایت و تلاش مشکلات را حل می کنند.

وی با اشاره به هدف استکبار برای دشمنی با انقلاب اسلامی بیان داشت: دشمن با ناامید کردن مردم می خواهد مشکلات خود را حل کند و می داند تا زمانی که مردم پشت سر مسئولین هستند نمی تواند پای نحس خودش را در کشور بگذارد.

امام جمعه تربت جام با توصیه به مدیران عنوان کرد: مسئولین با تلاش، خدمت و اجرای عدالت رضایت مردم را جلب کنند و مهمترین برنامه در وضعیت فعلی ایجاد اشتغال برای جوانان است.

حجت الاسلام طاهری با اشاره به رزمایش ارتش جمهوری اسلامی در جنوب کشور خاطر نشان کرد: اندیشکده آمریکایی می نویسد جمهوری اسلامی باید خرسند باشد و اینگونه رزمایش برگزار کند زیرا هر کاری را که آمریکا خواسته انجام دهد نقش برآب کرده است.

وی ادامه داد: آمریکا تلاش کرد از داعش حمایت کند و بشار اسد، حزب الله لبنان و حوثی های یمن را نابود و ایران همه این اتفاقات را بر خلاف اور رقم زد وامروز آمریکا که یک زمانی هرکجا می خواست می رفت جرات نمی کند به منطقه رزمایش ایران نزدیک شود و این اقتدار وعزت ایران  اسلامی را نشان می دهد.

انتهای پیام/

کلیدواژه ها :

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب