امروز ۱۸ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اخبار تربت جام » مسئولان جلوی تخلفات فیش های حقوقی و فساد دولتی را بگیرند
کد خبر : 25330
تاریخ انتشار : ۵ خرداد ۱۳۹۵در ۲:۳۰ ب.ظ

مسئولان جلوی تخلفات فیش های حقوقی و فساد دولتی را بگیرند

مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه  سپاه تربت جام بیان داشت: مسئولان جلوی تخلفات فیش های حقوقی و فساد دولتی را باید بگیرند، ما نمی خواهیم اعتماد مردم مظلوم و با اخلاص و بصیر از دولت اسلامی سلب شود و دولتمردان بایستی جلوتر از مردم حرکت کنند.

به گزارش جام روز،

حجت الاسلام سید جعفر احمدی در یادواره 17 شهید روستای نعتو و حومه منطقه صالح آباد با تجلیل ازمقام شامخ شهدا گفت: خون های پاک شهدای تشیع و تسنن منطقه در هشت سال دفاع مقدس درهم آمیخته شد و تفکر ایثارگری و شهادت را برای جامعه اسلامی به ارمغان آوردند.

وی افزود: امروز بسیجیان مدافع حرم اهل سنت همراه برادران شیعه خودشان مشغول دفاع ازحرم اهل بیت (ع) در یک جبهه هستند که این وحدت ارزشمند است.

وی شهادت را آرزوی دیرینه انسان های خداباور، دین مدار و با معرفت دانست و تصریح کرد: امروز “وحدت شیعه و اهل سنت” در سایه تداوم افتخارات شهدا به درجه اعلاء رسیده است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه تربت جام در ادامه به ویژگی و جایگاه شهدای بسیج پرداخت و خاطرنشان کرد: امام خمینی(ره)، مقام معظم رهبری و علمای بزرگی همچون آیت الله بهاءالدینی و امیر سپهبد شهید صیادشیرازی ضمن افتخار بسیجی بودن بر جایگاه شهدای بسیجی نیز غبطه می خوردند و این نشان از عظمت این شهیدان خدایی است.

وی خلوص، ایثار و جهاد بسیجیان و رزمندگان اسلام را در طول هشت سال دفاع مقدس با روایتگری به تصویر کشید و اظهارداشت: بسیجیان امروز هم علمدار بصیرت در جامعه اسلامی هستند و بر اجرای فریضه الهی امر به معروف ونهی از منکر به عنوان سرباز امام زمان(عج) تأکید دارند تا جلوی انحراف برخی مسئولان گرفته شود.

 وی اضافه کرد: اگر بسیجیان نقدی بر عملکرد دولتمردان در طول این 37 سال از عمر انقلاب داشته اند از روی دلسوزی بوده است و دولت ها را از خود می دانند، چون معتقد هستند که دولت باید خوب خدمت کند تا در سطح جهان الگو شوند.

حجت الاسلام احمدی تأکید کرد: هر دولتی باید با الگوی پیشرفت، مجاهدت و اطاعت از ولی فقیه باعث افتخار نظام اسلامی شوند و این تفکر بسیج است.

وی به رسوایی فیش های حقوقی لو رفته اخیر یک مدیر دولتی انتقاد شدید کرد و گفت: به جای حل رکود اقتصادی، حقوق کارگران، اشتغال و ازدواج جوانان و معیشت مردم که درشأن جامعه امام زمانی نیست به دنبال توجیه این انحرافات هستند.

وی با اشاره به مطالبه مقام عظمای ولایت درخصوص جلوگیری از فساد دولتی عنوان داشت: مسئولان دولتی جلوی این تخلفات را باید بگیرند، ما نمی خواهیم اعتماد این مردم مظلوم و با اخلاص و بصیر از دولت اسلامی سلب شود.

وی ادامه داد: دولتمردان بایستی جلوتر از مردم حرکت کنند و رهنمودهای فرماندهی معظم کل قوا را نصب العین خود قراردهند چون در جامعه اسلامی همه مردم چشم و گوششان به فرمان نائب امام زمان(عج) است و معظم له نیز چشم و گوششان به دهان مبارک امام زمان(عج) دوخته است.

حجت الاسلام احمدی یاد آور شد: اگر اقتصاد مقاومتی مد نظر مقام معظم رهبری در دولت ها اجرا می شد، امروز احتیاجی به “برجام” نبود و دچار خیلی از مشکلات در کشور نمی شدیم.

انتهای پیام/

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب