امروز ۳ آذر ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اخبار تربت جام » مردم تربت جام پاسخ ولنگاری فرهنگی را قاطع می دهند
کد خبر : 32383
تاریخ انتشار : ۲ تیر ۱۳۹۶در ۳:۵۰ ب.ظ

مردم تربت جام پاسخ ولنگاری فرهنگی را قاطع می دهند

امام جمعه تربت جام گفت: جامعه تربت جام با ولنگاری مخالف است و اگر کانونی بخواهد موضوعی را خلاف قانون دنبال و به نام مجوز خوب دست از پا خطا کند امت حزب الله با او برخورد خواهند کرد.

به گزارش جام روز، حجت الاسلام جواد طاهری امام جمعه تربت جام با تشکر و قدردانی از حضور قشرهای مختلف شیعه و اهل سنت در راهپیمایی روز قدس با اشاره به برگزاری جشن شادی رمضان در روز عید فطر ابراز داشت: افرادی با گرفتن مجوز جنگ شادی اقدام به برگزاری کنسرت موسیقی می کنند؛ کار درستی نیست و باید توسط مسئولان امر قبل از صدور مجوز کنترل شود.

وی با تذکر به برگزار کنندگان جشن شادی ادامه داد: جامعه تربت جام با ولنگاری مخالف است و اگر کانونی بخواهد موضوعی را خلاف قانون دنبال و به نام مجوز خوب دست از پا خطا کند امت حزب الله با او برخورد خواهند کرد.

امام جمعه تربت جام با اشاره به سخنان رئیس جمه و وزیر خارجه آمریکا در ارتباط با تغیرات صلح آمیز سیاسی در ایران گفت: آمریکا با جذب و شناسایی افرادی از قشرهای مختلف کشور به دنبال تکمیل پازل نفوذ و ایجاد فتنه دیگر مانند سال ۸۸ می باشد.

حجت الاسلام طاهری افزود: آمریکا به دنبال تخریب ارکان نظام به ویژه ولایت فقیه و نیروهای ولایت مدار است وهرکس خواسته وناخواسته بخواهد این ارکان را تضعیف کند تکمیل کننده پازل آمریکا و نفوذی است.

وی از مردم خواست هوشایر باشند ادامه داد: کسی که رابطه با آمریکا را تبلیغ و از اهدافش دفاع و آل سعود را تطهیر کند در آن شخص و جریان نفوذ شکل گرفته است.

امام جمعه تربت جام بیان داشت: آمریکا به مقدسات اسلام اهانت می کند و به دنبال اختلاف بین سران حاکمیت اسلامی و شکاف های قومی ومذهبی است تا کشور را دچار دوگانگی کند.

حجت الاسلام طاهری با گرامیداشت یاد و خاطره شهید بهشتی و شهید علی اکبر دهقان نماینده مردم تربت جام در مجلس شورای اسلامی و ۷۲ شهید از یاران باوفای حضرت امام خمینی (ره) و بزرگداشت هفته قوه قضائیه خاطر نشان کرد: دستگاه قضاء در شهرستان با کمبود نیرو مواجه است.

وی عنوان داشت: که ازدحام پرونده های وارد شده به دادگستری بر دوش قضات سنگینی می کند و می طلبد که با تقویت دادگاه های عمومی در صالح آباد و نصرآباد به کمک آنان بیایند.

امام جمعه تربت جام ابراز داشت: افزایش نزاها در شهرستان در شان مردم منطقه نیست و لازم است ریش سفیدان به میدان بیایند و مساله را با کدخدامنشی حل کنند.

حجت الاسلام طاهری با اشاره به کمبود آب شرب گفت: آب شرب را باید قدر بدانیم و شیوه های صرفه جویی و مصرف بهینه آب را رعایت کنیم.

وی با تاکید بر و مصرف بهینه از منابع آبی یاد آور شد: برای تولید آب هزینه های سنگینی پرداخت می شود و خیلی از روستاهای منطقه آب شرب ندارند که با تانکر آب رسانی می شود و این موضوع باعث خجالت است که ناموس مسلمین در صف های طولانی در کنار مردان برای گرفتن بطری آب بایستد.

انتهای پیام/

 

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب