امروز ۲۰ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اخبار تربت جام » مردم به مسئول ضعیف رای نخواهند داد/ تفکر انقلابی دنیا و آخرت را آباد می کند/پیروزی افراد خوشبین به غرب خواسته دشمن در انتخابات است
کد خبر : 29729
تاریخ انتشار : ۱۷ بهمن ۱۳۹۵در ۸:۲۰ ق.ظ

مردم به مسئول ضعیف رای نخواهند داد/ تفکر انقلابی دنیا و آخرت را آباد می کند/پیروزی افراد خوشبین به غرب خواسته دشمن در انتخابات است

امام جمعه تربت جام گفت: اگر مسئولی باور دینی هم ندارد برای ماندن و حفظ صندلی خود باید کار و به مردم خدمت کند و بداند مردم در پای صندوق های رای به مسئول ضعیف و کم کار رای نخواهند داد تا پاسخ قاطع داده باشند.

به گزارش جام روز، حجت الاسلام جواد طاهری امام جمعه تربت جام امروز در مراسم یادواره شهدای روستای حاجی آباد با انتقاد از حضور کم رنگ مدیران اجرایی گفت: مسئولی که در یادواره شهدا نمی آید نمی داند از چه فضایی محروم شده اند و بهانه درگیری کار اداری قابل قبول نیست.

حجت الاسلام طاهری افزود: مدیران با شرکت در یادواره شهدا از روح بلند آنان انرژی و کمک بگیرند و نباید فراموش کنند که مقام و جایگاهی که در دست آنان است حاصل خون شهیدان است.

وی ادامه داد: امروز شهدا مسیر و شیوه حرکت را نشان داده اند و این راه و رسم را با خون خود امضا کردند و رهبری هم برای مردم راه را نشان می دهند ولی راه رفتن در مسیر برعهده مردم است.

امام جمعه تربت جام بیان داشت: هرکس با پایبندی به ارزش های انقلاب حرکت کند مسول باشد یا مردم یقین بداند نیروی انقلابی است و براساس قرآن این معیار ها دنیا و آخرتش را تضمین می کند.

حجت السلام طاهری یادآور شد: امام خمینی(ره) شخصی نبود که حرفی بزند و رهایش کند و بارها فرمودند من هر حرفی رابزنم پیگیری خواهم کرد و اینگونه توانست انقلاب را به پیروزی برساند.

وی اظهارداشت: مردم باید دنبال کنند راه باشند و به صرف انتقاد از یک مسئول اکتفا نکنند و برای اجرایعدالت مطالبه گر باشند و با احساس تکلیف پیگیرامور باشند و نباید در برابر مشکلات و بی عدالتی سکوت کنند باید در میدان فریاد بزنند وحق رابگیرند که حق را کسی نخواهد داد وانقلاب با انسان های ضعیف بدست نیامده و با تلاش مردم وحضور در صحنه اتفاق افتاده است.

امام جمعه تربت جام تصریح کرد: انقلاب در نگاه ما چشمه همیشه جوشان است و صرفا جهت تغییر حکومت انجام نشده است و می خاوهد قانون اسلام که هدایت بخش است را تصویب و اجرا کند.

حجت السلام طاهری با اشاره به برنامه ریزی دشمن گفت: دشمن می داند نمی تواند در کشور نیروی را به کار بگیرد که با او همراهی کامل داشته باشد لذا برنامه ریزی می کنند کم کم با ورود افراد که درصد دشمنی کمتری با خودش دارد را حمایت کنند تا جامعه آهسته آهسته از آرمان های انقلاب دور شود.

وی خطاب به مسئولان عنوان داشت: اگر مسئولی باور دینی هم ندارد برای ماندن و حفظ صندلی خود باید کار و به مردم خدمت کند و بداند مردم در پای صندوق های رای به مسئول ضعیف و کم کار رای نخواهند داد تا پاسخ قاطع داده باشند.

امام جمعه تربت جام تصریح کرد: شهدا برای عزت و امنیت جان خود را تقدیم کردند وحضور مدیران در یادواره شهدا موجب قدر شناسی و دلگرمی خانواده شهدا وایثارگران است و هرچه حضور پررنگ تر باشد مردم به مدیران امیدوار تر می شوند.

انتهای پیام/

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب