امروز ۶ دی ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اجتماعی » مردم ایران از فتنه گران متنفرند/توبه گرگ مرگ است
کد خبر : 34274
تاریخ انتشار : ۶ دی ۱۳۹۶در ۲:۰۰ ب.ظ

مردم ایران از فتنه گران متنفرند/توبه گرگ مرگ است

امام جمعه اهل سنت تربت جام گفت:‌ ایجاد فتنه حق الناس و هیچگاه قابل بخشش نیست و در ظاهر توبه می کند ولی نیت آنان باقی پس توبه گرگ مرگ است.

به گزارش جام روز، مولوی شرف الدین جامی الاحمدی امام جمعه اهل سنت تربت جام امروز در جلسه شورای فرهنگ عمومی که در دفتر امام جمعه تربت جام برگزار شد با اشاره به فتنه ۸۸ و جنایات منافقین که باعث خسارت های مادی و معنوی برای کشور شده است گفت:‌ ایجاد فتنه حق الناس و هیچگاه قابل بخشش نیست و کسانی که اهل فتنه هستند در ظاهر توبه می کند ولی نیت آنان باقی پس توبه گرگ مرگ است و فتنه گران بدانند در میان مردم ایران جایی ندارند و ملت از فتنه گران متنفرند.

مولوی جامی الاحمدی افزود: فتنه سال  ۸۸که درروز عاشورای حسینی به اوج رسید و به ساهت سالار شهیدان هتک حرمت شد با مدیریت آمریکا، رژیم صهیونیستی، انگلیس و همراهی سران فتنه و منافقین صورت گرفت و همه باید مراقب فتنه گران باشند که این وحدت و انسجام میان مردم برهم نخورد.

وی با گرامیداشت نهم دی روز میثاق امت با ولایت تصریح کرد: اگر چه فتنه گرها قصد داشتن نظام اسلامی را سرنگون کنند اما حرکت فتنه گران موجب اتحاد بیشتر مردم شد و ملت بصیر ایران به حمایت از ولایت و رهبری به خیابانها آمدند و به همه دسیسه های استکبار ونیروها داخلی آن خاتمه دادند.

مولوی جامی الاحمدی با اشاره به برکات وحدت میان امت اسلامی خاطرنشان کرد: وحدت میان اقوام و مذاهب در ایران نعمت امنیت را بر کشور حاکم کرده است که باید قدر این نعمت مهم را بدانیم و برای حفظ آن در خدمت اسلام، انقلاب و رهبری باشیم تا آسیبی به مملکت نرسد.

وی با اشاره به مباحث سیاسی در کشور در خصوص عفو به سران فتنه تاکید کرد: مردم ایران از فتنه گران متنفرند و بخشش سران فتنه از ر اختیارات رهبر و ولی امر مسلمین است و افراد دیگر می توانند پیشنهاد دهنده باشند در نهایت رهبری اگر مصلحت بدانندعفو خواهند کرد.

انتهای پیام/

کلیدواژه ها :

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب