امروز ۲۰ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اخبار تربت جام » مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره تبلیغات اسلامی تربت جام برگزار شد+عکس
کد خبر : 16986
تاریخ انتشار : ۱۱ شهریور ۱۳۹۴در ۶:۰۰ ق.ظ

مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره تبلیغات اسلامی تربت جام برگزار شد+عکس

مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان خراسان در مراسم تکریم و معارفه رئیس این اداره درشهرستان تربت جام با بیان این که در دوران انقلاب و جنگ تحمیلی مردم دین خود را به نظام ادا کرده اند گفت: استفاده از ظرفیت های فرهنگی و مذهبی در جهت اعتلای ارزش های دینی وانقلابی یک امر ضروری است .

به گزارش جام روز ، حجت الاسلام مرویان حسینی به خطیر روحانیت در به ثمر رساندن اهداف نظام مقدس اسلامی اشاره کرد وافزود: نعمت وجود روحانیت در هر منطقه ای عرصه را بر عاملان تهاجم فرهنگی و جنگ نرم دشمن تنگ می کند.
مرویان خاطرنشان کرد: سازمان تبلیغات اسلامی همیشه و در همه حال با سیاست های انقلاب اسلامی همراه بوده و در حفظ و حراست از دستاوردها وارزش ها ی فرهنگی و دینی پیشگام است.
در این مراسم از زحمات حجت الاسلام محمودغلامی جام تقدیر و تشکر بعمل آمد و حجت الاسلام حبیب الله زاهدی بعنوان رئیس جدید اداره تبلیغات اسلامی شهرستان معرفی شد.
مراسم تکریم ومعارفه با حضور امامان جمعه،علما،معاون فرماندار، مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان، مسئولان اجرایی،روحانیون  ،مداحان ومسئولین هیأت مذهبی  در محل مسجد جامع روستای خیر آباد بالاجام برگزارشد.
انتهای پیام/

  • ContentImages_77209
  • ContentImages_77212
  • ContentImages_77213
  • ContentImages_77211

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب