امروز ۳۰ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اخبار تربت جام » مراسم تجلیل از پنج شاعره و رونمایی از دو کتاب شعر در تربت جام برگزار شد
کد خبر : 23824
تاریخ انتشار : ۳ اردیبهشت ۱۳۹۵در ۱:۵۹ ب.ظ

مراسم تجلیل از پنج شاعره و رونمایی از دو کتاب شعر در تربت جام برگزار شد

مراسم تقدیر از شاعران برگزیده انجمن شعر و رو نمایی از دو کتاب با حضور جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی، شاعران و علاقه مندان به فرهنگ و هنر، شعر و شاعری به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و همکاری انجمن شعر در محل سالن مجتمع فرهنگی ولایت شهرستان تربت جام برگزار گردید.

به گزارش جام روز، همزمان با ایام روز بزرگداشت سعدی مراسم تقدیر از شاعران برگزیده انجمن شعر و رو نمایی از دو کتاب مجموعه شعر شاعران محلی شمس زینتی، احمد ندایی با حضور جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی، شاعران و علاقه مندان به فرهنگ و هنر، شعر و شاعری به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و همکاری انجمن شعر در محل سالن مجتمع فرهنگی ولایت شهرستان تربت جام برگزار گردید و از شاعران فاطمه غلامی، سمیه شریفی، مطهره رحمانزایی، مریم یوسفی و منصوره بختیاری تجلیل بعمل آمد.

در این محفل ادبی نعمت الله فیاض، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تربت جام با گرامیداشت روز بزرگداشت سعدی و تبریک خجسته میلاد با سعادت امام علی(ع) و روز پدر گفت: مراسم تجلیل از شاعران برگزیده زن شهرستان با همکاری انجمن شعر برگزار شده است.

وی افزود: ما ایرانیان و مسلمانان افتخار داریم که بیت مرحوم سعدی در پیشانی سازمان ملل می درخشد.

فیاض در ادامه خاطرنشان کرد: شاعران جوان راه پیشینیان را ادامه می دهند و تلاش داریم بستر را برای رشد نوجوانان و جوانان در عرصه پرفتخار فرهنگی و ادبی فراهم کنیم تا افتخارات استانی و کشوری را کسب کنند.

در پایان مراسم به پنج شاعر برتر زن و نویسنده دو کتاب شمس زینتی و احمد ندایی تندیس و هدایایی تقدیم شد.

انتهای پیام/

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب