امروز ۱۹ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اجتماعی » مذاکره مدبرانه با مشت آهنین دفاعی و نظامی محقق می شود
کد خبر : 33243
تاریخ انتشار : ۱۷ مرداد ۱۳۹۶در ۸:۰۰ ق.ظ

مذاکره مدبرانه با مشت آهنین دفاعی و نظامی محقق می شود

معاون فرماندار تربت جام عنوان داشت: جمهوری اسلامی به لحاظ نظامی و دفاعی در عرصه بین المللی جدی است و نشان داد با مشت محکم آهنینی که دارد اهل مذاکره مدبرانه است.

به گزارش جام روز، احمد شافعی معاون فرماندار تربت جام ظهر امروز در جلسه ستاد بزرگداشت هفته دولت که در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد عنوان داشت: جمهوری اسلامی به لحاظ نظامی و دفاعی در عرصه بین المللی جدی است و نشان داد با مشت محکم آهنینی که دارد اهل مذاکره مدبرانه است.

شافعی با اشاره با تحریم های آمریکا گفت: امروز تحرک اقتصادی با همه تحریم های آمریکا همچنان در جریان است و با نگاه اقصاد مقاومتی کشور مدیریت خواهد شد.

وی با اشاره به سیاسیت های دولت خاطرنشان کرد: دولت جدید با تغییرات در وزارتخانه ها برای محقق کردن شعار های انتخاباتی و سیاست های جدید در عرصه مدیریتی بر پایه اقتصاد وارد عمل خواهد شد.

معاون فرماندار تریت جام خطاب به دستگاه های اجرایی ابراز داشت: مدیران اجرایی براساس شعار سال و سیاسیت کلی اقتصاد مقاومتی برنامه ریزی و تلاش کنند تا این سیاست راهبردی محقق شود.

هیچ چالش سیاسی و درگیری با مدیران نداریم و تغییرات چرخش نخبگانی است

شافعی با اشاره به انتصابات جدید در شهرستان گفت: انتصابات جدید در شهرستان بدون هیچ چالش سیاسی و درگیری با مدیران صورت می گیرد و تغییرات چرخش نخبگانی است.

احمد شافعی افزود: مدیران جدید همه دارای تجربه ، توان و با نگاه همسو با سیاست های دولت انتخاب شده اند و از تغییرات با تمام توان دفاع می کنیم.

وی ادامه داد: تغییرات با محوریت فرماندار انجام می شود و انتصابات حق دولت است که مجموعه اجرایی در شهرستان مدیریت کند.

معاون فرماندار تصریح کرد: دیدگاه فرمانداری برای تغییر مدیران اجماع همه ارکان قدرت می باشد و تلاش می شود از دیدگاه همه آنان استفاده شود.

شافعی با اشاره به فرارسیدن هفته دولت بیان داشت: ۱۵ درصد از اداره ها برنامه های اجرایی هفته دولت را اعلام و مابقی دستگاه های اجرایی تا ۲۰ مرداد فرصت دارند برنامه ها با محوریت شهرستانی و استانی در قالب فرهنگی و عمرانی ارسال کنند.

 

وی با اشاره به نحوه ارزیابی عملکرد مدیران تاکید کرد: ارزیابی عملکرد مدیران در سال جاری در سه دوره چهار ماه صورت می گیرد و آنان موظفند برنامه های پیش بینی شده و اجرایی در هر دوره را به فرمانداری ارسال کنند.

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب