امروز ۵ دی ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اخبار تربت جام » مذاکره باید مثل دفاع مقدس با اطاعت از ولی‌فقیه، تفکر مقاومت و حفظ دستاوردهای شهدا باشد
کد خبر : 14562
تاریخ انتشار : ۷ تیر ۱۳۹۴در ۷:۰۵ ب.ظ

مذاکره باید مثل دفاع مقدس با اطاعت از ولی‌فقیه، تفکر مقاومت و حفظ دستاوردهای شهدا باشد

نماینده مردم مشهد در اجتماع بزرگ مدافعان ولایت درتربت جام گفت: مذاکره باید مثل دفاع مقدس با اطاعت از ولی‌فقیه و تفکر مقاومت، حفظ انقلاب و دستاوردهای شهدا و امت باشد.
سردار کریمی

به گزارش جام روز اجتماع بزرگ مدافعان ولایت گرامیداشت فاجعه هفتم تیر و 175 شهید مظلوم غواص با حضور امامان جمعه و جماعات، مسئولان اجرایی، نظامی، انتظامی، خانواده شهدا و ایثارگران و قشرهای مختلف مردم شیعه و سنی در محل بوستان معلم در جوار تربت پاک پنج شهید گمنام باشکوه خاصی برگزار شد.

در این محفل معنوی پس از مدیحه‌سرایی به یادبود شهدای هفتم تیر 175 شهید غواص و شهید علی‌اکبر دهقان نماینده مردم تربت‌جام در فاجعه انفجار تروریستی حزب جمهوری اسلامی، نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی با گرامیداشت یاد و نام خاطره شهید مظلوم دکتر بهشتی و 72 تن از یاران باوفای امام (ره) و شهید علی‌اکبر دهقان نماینده مردم تربت‌جام و تایباد در حادثه تروریستی دفتر حزب جمهوری اسلامی گفت: تلاش مجاهدت در حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی یکی از برجسته‌ترین آرمان‌هاست.

سردار جواد کریمی افزود: بزرگداشت شهدا یکی از برجسته‌ترین اقدامات فرهنگی است که مردم بعد از حادثه عاشورا، محرم و ایام‌الله حضور بسیار ارزشمندی دارند.

وی تصریح کرد: یکی دیگر از دستاوردهای برجسته انقلاب اسلام که برای آن بیش از 17 هزار شهید تقدیم شد مسئله مبارزه با نفاق و منافقین بوده است و این دستاورد به‌عنوان صفحه زرینی است که امروز برای نجات کشورهای از شر منافقین تروریست، ترور و جریان داعش و نفاق می‌تواند مؤثر واقع شود.

وی ادامه داد: ملت ایران برای پیروزی در میدان مبارزه با منافقین بهای سنگینی پرداخت تا توانست سازمان جهنمی نفاق را از بین ببرد.

وی اضافه کرد: اقدامات منافقین و گروه تروریستی داعش یکی است آن‌ها هم همین جنایات را بر مردم آوردند و منافقین شب هفتم تیر 72 تن از چهره‌های برجسته انقلاب را دریک حادثه به شهادت رساندند.

وی خاطرنشان کرد: چهره و نقاب منافقین از آستین داعش بیرون آمده است و میلیون‌ها مردم شیعه و سنی در عراق آواره شده‌اند و ده‌ها امام‌جمعه و جماعت اهل سنت را به شهادت رساندند.

وی تأکید کرد: استکبار جهانی در دنیا تبلیغ می‌کند که جهان به خاطر اسلام ناامن شده و پرچمی طراحی و به دست داعش داده، سلاح و مهمات را در اختیارشان می‌گذارند و مجروحان آنان نیز در اسرائیل مداوا می‌شود.

وی بیان کرد: گروه داعش مساجد شیعه و سنی را به آتش می‌کشد و آرم آنان را به دنیا نشان می‌دهند که این افراد پیرو اسلام و پیامبر اکرم (ص) هستند.

وی ابراز داشت: بعد از پیروزی انقلاب آمریکا و اسرائیل توطئه و فتنه را برعلیه انقلاب کلید زدند و همچنان ادامه دارد.

عضو کمیسیون امنیت ملی گفت: امروز استکبار جهانی ریختن خون مسلم را به دست مسلمان می‌داند و رژیم سعودی سالی 100 میلیارد دلار اسلحه می‌خرد و بیش از 90 روز با پول مسلمین بمب‌های شبه هسته‌ای بر سر فقیرترین کشور همسایه خود یمن می‌ریزد این در صورتی است که قوی‌ترین پشتوانه پیامبر (ص) یمنی‌ها بودند و چهره نفاق سعودی‌ها آشکار شد و امروز چهره نفاق تک‌تک نامردهایی که از خانه‌هایشان درمی‌آورند و به جان مسلمانان می‌اندازند رسواشده است.

جواد کریمی افزود: استکبار جهانی افراد نامرد شیعه و سنی را از بدنه ملت‌ها جدا کرده و با حمایت رژیم صهیونیستی در منطقه جنایت می‌کنند.

وی تصریح کرد: امروز درراس توجهات نظام سلطه و نفاق جریان هسته‌ای ایران است و ملت ایران را متهم می‌کند که می‌خواهند دنیا را ناامن کند همین اتهام را در زمان صدام زدند و امروز در رأس فتنه هسته‌ای مردم ایران را پرخطر و اعلام کرند

جمهوری اسلامی به دنبال سلاح هسته‌ای است.

وی اضافه کرد: هدف دشمن از تهدید و تحریم بازجویی از دانشمندان هسته‌ای است که کسی دنبال مسائل هسته‌ای نرود و علم را از ما بگیرد.

وی با اشاره به برجسته‌ترین اصل قانون اساسی یعنی ولایت‌فقیه گفت: تعیین سیاست‌های کلی نظام با ولی‌فقیه است؛ چه سیاستی بالاتر از سیاست خارجی و مبارزه با نظام سلطه و آمریکاست که درراس وظایف امام مسلمین است.

وی با اشاره به مذاکرات 1+5 گفت: چارچوب تیم مذاکره را ولی امر مسلمین تعیین می‌کند و در همین چارچوب اجازه دارند مذاکره کنند؛ ماتیم مذاکره را شجاع، غیور و متدین می‌دانیم.

وی تصریح کرد: مذاکره باید مثل دفاع مقدس با اطاعت از ولی‌فقیه و تفکر مقاومت، حفظ انقلاب و دستاوردهای شهدا و امت باشد.

وی خاطرنشان کرد: نتیجه مذاکرات باید مثل دفاع مقدس باغیرت و عزت و نتیجه‌اش پیروزی برای ملت ایران باشد.

وی خاطرنشان کرد: تیم مذاکره‌کننده قدرت مرد ایران را با دیپلماسی تبدیل به عزت کند؛ هیچ‌چیز محرمانه‌ای در مذاکرات وجود ندارد و مسائل باید به اطلاع مرد برسد.

وی تأکید کرد: تیم مذاکره‌کننده و مردم باید بدانند طرف مذاکره سخت‌ترین دشمن ما هستند و حفظ خط قرمز لازم و ضروری است.

وی ادامه داد: امروز منطق ایران از زبان ولی امر مسلمین با زیباترین حکمت‌ها به گوش ملت ایران و جهان رسیده و دشمن با تهدیدات هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.

نماینده مردم مشهد در مجلس با اشاره به اقتصاد مقاومتی گفت: برای اجرای اقتصاد مقاومتی بسیج عمومی لازم است و تا الآن کاری صورت نگرفته است، ملت ما با اطاعت از رهبری تا پای جان ایستاده‌اند، مسئولان نظام در مبارزه با قاچاق کالا چکار کردند.

سردار کریمی افزود: حمایت از کالای ایرانی و تولیدات داخلی و بازاریابی در کشورهای همسایه لازم و ضروری است تا در جبهه پیچیده و سخت‌تر از جنگ تحمیلی بینی دشمن را به خاک بمالیم.

 انتهای پیام/

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب