امروز ۲۸ دی ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اجتماعی » مدیران بدون برنامه در سیستم اداری تربت جام جایگاهی ندارد
کد خبر : 34461
تاریخ انتشار : ۲۷ دی ۱۳۹۶در ۹:۱۰ ب.ظ

مدیران بدون برنامه در سیستم اداری تربت جام جایگاهی ندارد

فرماندار تربت جام گفت: برنامه داشتن از اساس کار يک مدير است و کسي که برنامه و استراتژي ندارد نمي توانم در سيتسم مديريت شهرستان جايگاهي داشته باشد.

به گزارش جام روز، مرتضی حمیدی فرماندار تربت جام امروز در جلسه شورای اداری که در سالن شهید نصیری برگزار شد با خط و نشان کشیدن برای مدیران ادارات گفت: برنامه داشتن از اساس کار یک مدیر است و کسی که برنامه و استراتژی ندارد نمی توانم در سیتسم مدیریت شهرستان جایگاهی داشته باشد.

حمیدی افزود: مسئولان ادارات و نهاد ها و خود فرماندار نباید پشت میز نشین باشد و باید به صورت میدانی و عملیاتی در خدمت رسانی بی منت به مردم تلاش کنند.

وی با اشاره خریدن کفشهای آهنی تصریح کرد: برای خدمت سرانی به مردم لحظه آرامش معنا ندارد و مدیران با پوشیدن کفش آهنی آماده حضور در همه عرصه ها خدمت به مردم باشند و تاخیر در آمدن سر کار و زود رفتن آنها مورد قبول نیست.

فرماندار تربت جام تقدیر از خدمت های گذشته به شهرستان ابراز داشت: با توجه به همه خدمات صورت گرفته شایسته جمهوری اسلامی نیست که روستای بالای ۵۰ خانوار از آب شرب و راه روستایی مناسب برخوردار نباشد واین جایگاه شایسته مردم تربت جام نیست که باید با جدیت مسئولان بر طرف شود.

حمیدی با انتقادات از مصوبه های اجرا نشده در کمیسیون ها و کارگروه های فرمانداری عنوان کرد: مدیران اگر توان اجرای برنامه ای را ندارند مصوب نکنند و اگر مصوبه صورت بگیرد موظف به اجرای آن هستند و در جلساتی که گفته مدیر حاضر شود آمدن کارشناس قابل نیست.

وی ادامه داد: مدیران اجرایی خارج از وقت اداری حق استفاده وسایل نقلیه دولتی راندارند ودر صورت توقیف و در صورتی که انشعابات آنها به دلیل بدهی قطع شود از حمایت فرمانداربهره مند نخواهند شد.

فرماندار تربت جام با اشاره به دستور شورای آموزش وپروش خراسان رضوی تاکید کرد: دستگاه خدمات رسان به هیچ عنوان حق ندارد انشعابات مدارس را به دلیل بدهی قطع کنند و برای قطع انشعابات اداره های بدهکار با فرمانداری هماهنگ شود.

حمیدی با اشاره به جذب صد در صدی اعتبارات توسط مدیران خاطرنشان کرد: مدیران در جذب اعتبارات ابلاغی تمام تلاش وتوان را به کار گیرند و اگر ریالی برگشت کند حتما آن مدیر دستگاه با همان اعتبار برگشت خواهدکرد و این امر خط قرمز مدیر است.

وی با ابلاغ دستور العمل مدیران برای خروج از شهرستان یاد آور شد: براساس قانون اگر مدیر بدون اعلام کتبی به فرمانداری از شهرستان خارج شوند مورد پیگیری قانونی قرار بگیرند حمایت فرماندار نخواهند داشت.

فرماندار با اشاره حادثه خیز بودن کشور بیان کرد: مدیران تربت جام باشند مخصوصا مدیران ستاد بحران در همه لحظات شبانه روز باید به گوش باشند و بدانند سر زده برای بررسی و ارزیابی می شوند.

حمیدی با اشاره به دعوت مدیران برای سخنرانی ابراز داشت: برای شرکت در جلسه و سخنرانی از قبل هماهنگ شود تا با مطالعه در جلسه حاضر شده زیرا مردم گوش بیکار ندارند که حرف های تکرای بشنوند.

وی با اشاره به سیاست کلی نظام و دولت گفت: توجه به اشتغال و تولید مطالبه مقام معظم رهبری است که باید الویت اول دستور کارهمه مدیران قراربگیرد تا اقتصاد مقاومتی محقق شود.

فرماندار تربت جام با اشاره به نگاه مدیران تصریح کرد: قانونا و شرعا پسندیده نیست مدیرانی در دولت تدبیر و امید باشند و بر خلاف سیاست ها دولت حرکت کنند مطمئن باشند هیچ جایگاهی در شهرستان ندارند.

انتهای پیام/

کلیدواژه ها :

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب