امروز ۲۰ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اخبار تربت جام » جمع آوری بیش از816 میلیون تومان صدقه در کمیته امداد امام خمینی(ره) تربت جام
کد خبر : 22900
تاریخ انتشار : ۱۱ فروردین ۱۳۹۵در ۹:۱۴ ق.ظ

جمع آوری بیش از816 میلیون تومان صدقه در کمیته امداد امام خمینی(ره) تربت جام

مدیریت کمیته امداد امام خمینی (ره ) شهرستان تربت جام از جمع‌آوری بالغ بر 8162720000 ریال کمک هاي نقدي وغير نقدي در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین خبر داد.

شیرمحمد شاکربرآبادی رئیس کمیته امداد امام خمینی شهرستان تربت جام در گفتگو با خبرنگار جام روز اظهار کرد: امدادگران اكرام ايتام اقدامات بسیاری را در سال گذشته در زمینه جمع‌‌آوری کمک‌های نقدي و غير نقدي حاميان و خيرين انجام داده‌اند.

وی با اشاره به اینکه جمع‌آوری کمک‌های مردمی در قالب طرح‌های اكرام ايتام ، محسنين ، ضحي و مفتاح الجنه کمیته امداد صورت می‌گیرد، اضافه کرد: خوشبختانه در دوازده ماهه گذشته ، مردم همکاری مطلوبی با این نهاد در اجرا و جمع‌آوری کمک‌های مردمی داشته‌اند.
شاکری با تأکید بر اینکه یکی از راه‌های رسیدن به عزت و آسایش دنیا و آرامش عقبی در گرو حمایت مادی و معنوی از بی‌پناهان و نیازمندان است، ادامه داد: طرح اکرام ایتام با مساعدت حامیان و خیرین در راستای ارتقای معیشت و تکریم ایتام گام بر می‌دارد و در طول فعالیت خود با استقبال بی‌نظیر مردم خیر و نیکوکار مواجه شده و اقدامات اساسی را در راستای رفع نیازهای خانواده‌های ایتام از جمله مسکن، تحصیل، ازدواج و درمان به انجام رسانده است.
وي در پايان ضمن تقدير وتشكر از خيرين وحاميان عزيز ابراز اميدواري كردند كه انشا الله با توجه به برنامه هاي جاري اكرام ايتام ومحسنين بتوانيم خدماتي كه شايسته اين خانواده هاست را ارائه نمائيم .

 

انتهای پیام/

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب