امروز ۲۰ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » سیاسی » ما آمریکا را دشمن شماره یک انقلاب می دانیم/سستی در مقابل شیطان بزرگ اشتباه است
کد خبر : 17698
تاریخ انتشار : ۷ مهر ۱۳۹۴در ۸:۳۰ ق.ظ

ما آمریکا را دشمن شماره یک انقلاب می دانیم/سستی در مقابل شیطان بزرگ اشتباه است

فرمانده سپاه خراسان رضوی گفت: اگر ما آمریکا را شیطان بزرگ می دانیم باید توجه داشته باشیم که سستی در مقابل شیطان بزرگ از منظر دفاع مقدس اشتباه است.
فرمانده سپاه امام رضا ع

به گزارش جام روز، سردار نظری فرمانده سپاه امام رضا(ع) خراسان رضوی در اولین گردهمایی ایثارگران شهرداری مشهد اظهار داشت: اگر بتوانیم عمق این مطلب را درک کنیم که چرا جایگاه دفاع مقدس در توسعه و پیشرفت انقلاب اسلامی اهمیت داشته و موثر است به یقین راه آینده را بهتر و دقیق تر می توان پیمود و از این فرصت به خوبی استفاده کرد.

وی با اشاره به فرمایش امام در خصوص دفاع مقدس که فرموده اند ما در جنگ ریشه های انقلاب را محکم کردیم خاطر نشان کرد: همچنین رهبر معظم انقلاب می فرمایند این جنگ یک گنچ است و سرمایه بزرگی در این گنج نهفته است و باید به دنبال استخراج آن باشیم که در سرنوشت ملت ایران موثر است.

نظری افزود: رمز و راز این جایگاه و این تاثیرگزاری در پیاده شدن ماهیت و منویات انقلاب در دفاع مقدس است.

این مقام مسئول متذکر شد: اگر در هر عرصه ای منویات انقلاب اسلامی حضور پیدا کند آن عرصه موفق و برجسته خواهد بود و این تنها موفقیت تنها مقطعی نیست بلکه می تواند در آینده فرهنگی را ایجاد کند.

فرمانده سپاه امام رضا(ع) با بیان اینکه پیروزی انقلاب اسلامی با نگاه انقلابی و معنوی و لطف الهی میسر شده است، ادامه داد: امروز انقلاب اسلامی پشت دربازه های تلاویو قرار دارد و این یک جغرافیای طبیعی است زیرا گسترش انقلاب اسلامی در فکر و اندیشه ماورای اینها قرار دارد و تنها محدود به این جغرافیا نیست.

نظری با تاکید بر اینکه ما در جنگ تحمیلی با فرماندهی امام راحل در سخت ترین شرایط، هیچ گاه متوسل به دشمن نشدیم بیان کرد: اگر از ما سوال شود که جنگ در چه زمانی بر شما تحمیل شد به طور قطع پاسخ ما این خواهد بود که در بدترین شرایط بوده است اما در حقیقت این جنگ از نگاه الهی در بهترین زمان طبق گفته امام راحل به عنوان یک نعمت برای مردم آورده شد زیرا اگر مردم در آن ۸ سال پختگی لازم را به دست نمی آوردند و سازندگی در دوران دفاع مقدس اتفاق نمی افتاد معلوم نبود ما بتوانیم مثل امروز از این انقلاب و دین خود دفاع کنیم.

وی افزود: این جنگ شاید به ظاهر خسارت بوده است اما در بطن کار یک نعمت الهی بوده و باید قدردان آورده های دفاع مقدس باشیم.

فرمانده سپاه خراسان رضوی با بیان اینکه امروز نیز با همان مولفه های اساسی می توانیم در مقابل هجمه های دشمن به پیروزی برسیم خاطر نشان کرد: یکی از این مولفه ها نه گفتن به آمریکا است زیرا ما اعتقاد داریم آمریکا شیطان بزرگ است و سستی در مقابل شیطان بزرگ از نظر دفاع مقدس اشتباه است.

نظری تاکید کرد: همچنان شعار مرگ بر آمریکا باید چراغ محافل و مجالس باشد و شرط موفقیت در براعت از آمریکا خواهد بود.

وی با تاکید بر اینکه ما آمریکا را دشمن شماره یک انقلاب می دانیم بیان کرد: دست آمریکا از آستین آل سعود و تکفیری ها بیرون می آید و همه این اتفاقات ریشه اش در آمریکا است.

انتهای پیام/

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب