امروز ۱۹ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اخبار تربت جام » قلم و زبان خبرنگاران در اطلاع‌رسانی و رفع مشکلات و کمبودها تأثیرگذار است
کد خبر : 13901
تاریخ انتشار : ۲۰ خرداد ۱۳۹۴در ۱:۵۰ ق.ظ

قلم و زبان خبرنگاران در اطلاع‌رسانی و رفع مشکلات و کمبودها تأثیرگذار است

رئیس اداره ورزش و جوانان در جمع اصحاب رسانه تربت‌جام با تجلیل از قلم و زبان خبرنگاران گفت: قلم و زبان خبرنگاران در ارائه رفع کمبودها، مشکلات، ناکامی‌ها و موفقیت‌ها به مردم و مسئولان مهم‌ترین تأثیر را می‌گذارد.
مجید گوهری

به گزارش جام روز مجید گوهری با اشاره به سال همدلی و هم‌زبانی دولت و ملت افزود: شعار سال که ازسوی مقام معظم رهبری اعلام شد ما در عرصه ورزش باجان و دل عمل می‌کنیم و خبرنگاران در هرکجای جامعه قرار گیرند به‌عنوان زبان گویای مردم و مسئولان می‌باشند.

وی ادامه داد: حضور فعال خبرنگاران در حوزه ورزش کمک بزرگی به رفع مشکلات و کمبودها و اطلاع‌رسانی بر اساس واقعیت‌گرایی انجام می‌گیرد.

وی اضافه کرد: مدیران شهرستان باید ارتباط و تعاملی خوبی با اصحاب رسانه برای حل مشکلات و معضلات جامعه برقرار نمانید.

وی تصریح کرد: اصحاب رسانه در عرصه ورزش کمک کند تا قهرمان حوزه ورزشی به مردم معرفی شود و این عمل باعث پیشرفت و گستردگی فعالیت‌های ورزش خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: هیچ مانعی برای حضور خبرنگاران درمیا دین ورزش برای اطلاع‌رسانی مجموعه فعالیت‌ها وجود ندارد.

رئیس اداره ورزش و جوانان با اشاره به فعالیت‌های حوزه ورزش گفت: در شهرستان 34  هیئت ورزش فعال داریم؛ در حوزه ورزش همگانی وظیفه‌داریم برای سلامت جامعه بیشتر تلاش کنیم و باید در حد توان از ورزشکارانی که داری مقام کشور و استانی و شهرستانی هستند تجلیل نماییم.

وی افزود: امکانات و تجهیزات حوزه ورزش جوابگوی نیازهای ورزشی مردم شهرستان نسبت به ارگان‌ها و نهادها باید در این راستا اداره ورزش و جوانان را کمک کنند.

وی ادامه داد: برای توسعه میدان‌ها ورزشی جلساتی با شورای اسلامی و شهرداری برگزار شد و با تعاملی که وجود دارد قول‌های خوبی برای فعالیت‌های ورزشی در جهت نشاط در مردم دادند.

وی با اشاره به ساخت پروژه استادیوم پنج‌هزارنفری اعلام کرد: استادیوم 5 هزارنفری که یک طرح ملی است مبلغ پنج میلیارد تومان اعتبار دارد و زمین چمن و پیست دومیدانی استادیوم تا مهرماه سال جاری مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

وی با اشاره به مشکل اعتباری اداره ورزش و جوانان گفت: اعتبارات ورزش و جوانان از طریق اجاره اماکن ورزشی تأمین می‌شود و سال 93 به‌طور صد درصد اجاره اماکن ورزش به مبلغ 90 میلیون تومان به شهرستان برگشت کرد و در اختیار هیئت‌های ورزش قرار گرفت.

وی با اشاره به زمین اهدایی شهرداری در پارک وحدت برای میدان چمن ورزشی گفت: زمین مذکور در حال حاضر دیوارکشی و حصارکشی شده است و خاک زمین برای ادامه عملیات ساختمانی به آزمایشگاه منتقل‌شده است.

وی تصریح کرد: برابر قول‌های اعضای شورای شهر و شهرداری زمین چمن تا خرداد سال 95 مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

وی با اشاره به ورزش روستایی و عشایری گفت: یکی از اولویت‌های اداره ورزش و جوانان تقویت ورزش‌های روستایی عشایری است که در هیئت‌های ورزشی نماینده دارند و در سال گذشته تیم فوتسال روستای کاریز نو مقام اول استانی را کسب کرد و به مرحله کشوری به‌عنوان نمایند استان راه یافت.

وی خاطرنشان کرد: در روستاها پتانسیل، توانمندی و استعدادهای خوبی در حوزه ورزش وجود دارد و بر همین اساس چندین سالن ورزشی درروستاها در حال احداث و بعضاً مورد بهره‌برداری قرارگرفته است.

وی به اهمیت دادن به جایگاه پیشکسوتان حوزه ورزش گفت: برای سایر پیشکسوتان در حوزه رشته‌های ورزش قبل از اینکه یادبود بگیریم باید مورد تجلیل واقع شوند.

وی با اشاره به ورزش آموزشگاهی گفت: اداره ورزش و جوانان هیچ‌گونه مشکلی با ورزش آموزشگاهی ندارند و همکاری و تعامل صفرتا 100 است و سایر پروژه‌های با تعامل و همکاری انجام می‌گیرد.

وی افزود: معتقد به این هستیم که آموزش‌وپرورش باید اساس ورزش برای قهرمانی است.

وی با اشاره به سرانه ورزشی افزود: اشتیاق مردم به حوزه ورزشی خیلی بالاست و سرانه فضای ورزشی حدود نیم متر است و با همکاری و تعامل و توسعه فضاهای ورزشی باید به حداقل استانداردها برسانیم ودراین راستا تفاهم‌نامه‌هایی با شهرداری بسته‌شده تا در جهت توسعه فضاهای ورزشی قدم‌های مؤثر برداشته شود.

وی با اشاره به احداث پیست موتور گفت: با همکاری اداره مسکن و شهرسازی، شهرداری و منابع طبیعی زمینی واگذار و مشکل مالکیت هم حل‌شده و پس از مجوز کمیسیون ماده 69 استانداری عملیات آماده‌سازی شروع خواهد شد.

وی عنوان کرد: برای آینده ورزش شهرستان به دنبال تشکیل مجمع خیرین ورزش هستیم تا استعدادهای خوبی که در رشته‌های ورزشی داریم بتوانیم برای حضور آنان درصحنه‌ها و جشنواره‌های ورزش استان و کشوری تلاش کنیم.

انتهای پیام/

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب