امروز ۱۹ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار تربت جام , خواندنی‌ها , مذهبی » قطع رابطه با آمریکا موجب پیشرفت نظام اسلامی شد
کد خبر : 30408
تاریخ انتشار : ۱۸ فروردین ۱۳۹۶در ۳:۳۷ ب.ظ

قطع رابطه با آمریکا موجب پیشرفت نظام اسلامی شد

امام‌ جمعه تربت‌جام گفت: یکی از افتخارات نظام اسلامی قطع رابطه با آمریکا است که این امر باعث پیشرفت نظام اسلامی شد و در سخت ترین شرایط و به برکت قطع رابطه ما صاحب دانش هسته ای شدیم و در دانش اقتصادی هم باید کار را شروع کنیم.

به گزارش جام روز، حجت السلام جواد طاهری امام جمعه تربت جام امروز ۱۸ فروردین که در مصلی الغدیر برگزار شد با دعوت خود و نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و تبریک میلاد امام جواد علیه السلام و ۱۳ رجب مولود کعبه امیر مومنان علی علیه السلام گفت: یکی از افتخارات نظام اسلامی قطع رابطه با آمریکا است که این امر باعث پیشرفت نظام اسلامی شد و در سخت ترین شرایط وبه برکت قطع رابطه ما صاحب دانش هسته ای شدیم و در دانش اقتصادی هم باید کار را شروع کنیم.

حجت السلام طاهری افزود: برخی چهره های سیاسی به دنبال رابطه و چانه زنی با آمریکا هستند و حل مشکل اقتصادی را به دشمن گره می زنند و کمک می خواهند و آنان بدانند حل مشکل اقتصاد با ارتباط حل نخواهد و آمریکا قابل اعتماد نیست.

وی با اشاره به شعار سال بیان داشت: برای اجرای شدن شعار سال مردم ومسئولان باید پای کار باشند و در عمل نشان دهند که در جنگ نظامی، اقتصادی و فرهنگی پشت سر رهبری هستند و آنچه مقام معظم رهبری می فرمایند به گوش بخریم و اطاعت کنیم.

امام جمعه با اشاره به وقوع زلزله در مناطق تربت جام و قدردانی حضور به موقع مدیران استانی و محلی تصریح کرد: به برکت همسایگی با حضرت رضا علیه السلام تلفات جانی نداشتیم و به منازل مسکونی ۵۱ روستا خسارت مالی وارد شد.

طاهری ادامه داد: تلاش های انجام شده به آسیب دیدگان کافی نیست و زلزله زدگان به کمک های فوری بیشتری نیازمند هستند.

وی با اشاره به مراسم معنوی اعتکاف گفت: اعتکاف در این شهرستان کم رنگ و درشان مردم منطقه نیست و برای مسئولین و افرادی که گرفتاری های کاری زیاد دارند حضور در مراسم اعتکاف فرصتی مناسب برای ارتباط بیشتر با خداوند است.

امام جمعه با یاد آوری ۲۱ فرودین سالروز تاسیس نهاد بنیاد مسکن به فرمان حضرت امام خمینی (ره) خاطر نشان کرد: هدف از تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ساخت مسکن مناسب برای محرومان و فقرا می باشد که تا کنون افرادی زیادی صاحب مسکن شدند.

 

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب