امروز ۱۹ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اخبار تربت جام » «فیش‌‌های نجومی» سر از دانشگاه آزاد تربت جام در آورد
کد خبر : 26672
تاریخ انتشار : ۲۰ تیر ۱۳۹۵در ۹:۳۰ ق.ظ

«فیش‌‌های نجومی» سر از دانشگاه آزاد تربت جام در آورد

بالاخره موضوع فیش های حقوقی نجومی به تربت جام هم سرایت کرد و این شهرستان از این موضوع بی نصیب نماند.

به گزارش جام روز، شهر محروم تربت جام نیز از موضوع فیش‌های حقوقی نجومی بی‌نصیب نماند و این معضل به شهرستان‌ محروم خراسان رضوی هم سرایت کرد.

 

این بار فیش‌های حقوقی ۱۹ میلیونی، ۲۳ میلیونی و ۲۵ میلیونی سر از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تربت جام در آورد که توسط معاونین و مدیران این مجموعه دریافت می‌شد.

 

حال باید منتظر واکنش دولت مردان باشیم تا موضع گیری‌های خود را در رابطه با دانشگاه آزاد و حقوق‌های چند ده میلیونی آن هم در شرایطی که مسئولان امر از کمبود دانشجو گلایه دارند و افزایش شهریه را تنها راه عبور از مشکلات و معضلات می دانند، باشیم.

 

و این در حالی است که دانشگاه آزاد اسلامی از بدو تأسیس تا کنون مورد مناقشه بوده است، روزی بر سر تعیین رییس این دانشگاه و روزی بر سر فروش سؤالات دانشگاه.

 

اما چیزی که در این دانشگاه همواره مغفول مانده گردش مالی عظیم آن است، به راستی گردش مالی این دانشگاه چگونه است و ورودی و خروجی مالی قسمت‌های مختلف این دانشگاه چگونه انجام می‌گیرد؟ چرا تا به حال هیچ مسئولی از دانشگاه در مورد هزینه‌ها و منابع مالی این دانشگاه به طور شفاف به افکار عمومی پاسخ نداده، مگر نه اینکه تمام چرخه مالی این دانشگاه توسط دانشجویان و خانواده‌های آنان تأمین می‌شود پس چرا آن‌ها را در جریان هزینه‌ این پول‌ها قرار نمی‌دهند.

 

در زیر تصاویر حقوق‌های مدیران این دانشگاه را مشاهده می‌کنید.

 

 

photo_2016-07-10_09-17-20 photo_2016-07-10_09-17-30 photo_2016-07-10_09-17-37 photo_2016-07-10_09-17-43 photo_2016-07-10_09-17-47 photo_2016-07-10_09-17-52

 

انتهای پیام/

دیدگاهها (۱۲) • م گفت:

  بنده به عنوان دانشجوی این واحد گزارشو رو تاید میکنم بسیار ممنون به این میگن رسانه انقلابی باید کارمندهایی که تا ساعت 7و8 شب تودانشگاه میمونن و بالباس زیر تو دانشگاه رفت و آمد میکنن و به همین دلیل ساعت اضافه کاری هم میگیرن باید پاسخگو باشنو البته ریاست دانشگاه ….متاسفانه دانشگاه آزادتربت جام تبدیل به یک واحد بی فایده ضرر ده که هرترم هم به شهریش افزوده میشه

 • استاد دانشگاه آزاد واحد مشهد گفت:

  در این روزها برخی از افراد فرصت طلب قصد دارند عقده های درونی خود را از روشهای غیر اخلاقی و غیر قانونی بروز دهند. مبالغ درج شده در این فیشها هیچ مورد غیر قانونی ندارد و حدود نیمی از مبالغ مربوط به دفاع دانشجویان تحصیلات تکمیلی از پایان نامه هایشان است که هر چند ماه یکبار پرداخت میگردد و این موضوع در تمام دانشگاههای کشور چه دولتی و چه آزاد وجود دارد.
  من به عنوان یکی از اساتید خانواده دانشگاه آزاد واقعا متاسف شدم از انتشار مطالب غیر منصفانه و غیر حرفه ای این خبرگزاری.

  • سینا بقایی گفت:

   باسلام فیش های واریزی برای حق دفاع آخر هر ترم و در بهمن ماه و یا شهریور ماه واریز میشود فیش های آبان، آذر، اسفندماه بیانگر موضوع دیگری است.

  • الف گفت:

   مگر در عرض چهار یا پنج ماه چند دانشجوی ارشد فارغ التحصیل میشوند که حدود سی تا چهل میلیون تومان بابت دفاع باشد. مگر چندتا دانشجوی ارشد هر استاد دارد که در عرض مدتی کوتاه این همه پول بابت آنها بگیرد.

  • هیات علمی دانشکاه آزاد گفت:

   پایان نامه هایی که نه منجر به تولید واقعی علم میشه و نه به کار آفرینی دانشجویان منجر میشه شایسته پرداخت حق الزحمه آنهم در این ابعاد نیست.

 • محمد گفت:

  باسلام
  واقعا متاسفم برای این حرام خوارها اینها همون کسانی هستند که جانماز آب میگشند.در اینجا باید بگم دانشگاه آزاد واحد تربت جام هیچ حساب کتابی نداره هرگونه کثافت کاری سودا میکنه

 • هیات علمی دانشکاه آزاد گفت:

  این آقایون واقعا چه خدمتی واسه کار آفرینی و اشتغال جوونای این شهرستان محروم انجام دادن؟

 • نام... گفت:

  پس واسه همین بوده ک آقای رجایی ب ما ارشدای بدبخت الکی تمدید زد چون جیبش خالی شده بوده
  خدا جای حقه
  ای کاش بشه یک بازرس آموزشی هم بیاد به داد دل ما دانشجوهای ارشد برسه که پروپزال تمدید خورده هنوز استاد راهنما نداریم????

تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب