امروز ۱۸ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اخبار تربت جام » فرمانده جدید انتظامی تربت جام معرفی شد
کد خبر : 23999
تاریخ انتشار : ۷ اردیبهشت ۱۳۹۵در ۱:۳۸ ب.ظ

فرمانده جدید انتظامی تربت جام معرفی شد

مراسم تکریم و معارفه فرمانده جدید انتظامی تربت جام با حضور سردار بهمن امیری مقدم، فرماندهی انتظامی خراسان رضوی و مسئولان اجرایی، قضایی، نظامی و معتمدین صبح امروز در محل سالن تربیت شهرستان تربت جام برگزار شد و طی حکمی از سوی سردار اشتری فرمانده انتظامی جمهوری اسلامی ایران سرهنگ محمد یزدانی به سمت فرمانده جدید شهرستان تربت جام معرفی و از خدمات ارزنده فرمانده اسبق سرهنگ علی اصغر مختاری تجلیل شد.

به گزارش جام روز، مراسم تکریم و معارفه فرمانده جدید انتظامی تربت جام با حضور سردار بهمن امیری مقدم، فرماندهی انتظامی خراسان رضوی و مسئولان اجرایی، قضایی، نظامی و معتمدین صبح امروز در محل سالن تربیت شهرستان تربت جام برگزار و طی حکمی از سوی سردار اشتری فرمانده انتظامی جمهوری اسلامی ایران، سرهنگ محمد یزدانی به سمت فرمانده جدید شهرستان تربت جام معرفی و از خدمات ارزنده فرمانده اسبق سرهنگ علی اصغر مختاری تجلیل شد.

در این مراسم بهمن امیری مقدم، فرمانده انتظامی خراسان رضوی با گرامیداشت یاد و نام خاطره 3 هزار شهید ترور نیروی انتظامی گفت: امروز اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران در دنیا به برکت خون مطهر شهیدان است و ما مدیون آنان هستیم و این وظیفه ما را سنگین کردند.

امیری مقدم بااشاره به خط مقدم مبارزه با استکبار جهانی و گروه های تروریستی افزود: شهدای مدافع حرم و استقامت و پایداری خانواده شهدا و صبر و بردباری مردم، کشور را به اوج اقتدار در دنیا رسانده است و اگر ما به مردم سوریه و عراق کمک نمی کردیم در دروازه ها و مرزهای کشورباید با دشمنان دین خدا و قرآن می جنگیدیم.

وی با اشاره به دروغگویی سران کشورها در مبارزه با تروریست گفت: دنیا قیافه مبارزه با تروریست را مطرح و فقط لغلغه زبان سران کشورها است که لیاقت مبارزه با تروریست را ندارند و درعمل کاری نکردند و امروز راه مبارزه با تروریست را از ایران می خواهند.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی با اشاره به وحدت شیعه و اهل سنت تصریح کرد: امروز اقتدار نظام اسلامی این است که شیعه و سنی با بهترین شرایط با هم زندگی می کنند وامنیت و اقتدار نظام مدیون تلاشهای شیعه واهل سنت است که برای این انقلاب خونها داده اند.

امیری مقدم با اشاره به قدرت دفاعی و موشکی ایران تاکید کرد: امروز نامردی به تمام معنا در وجود سران کشورها و بویژه آمریکاست و با مشاهده سیستم دفاعی مجبور به نشستن بر سر میز مذاکره می شوند و امروز توان دفاعی نظام اسلامی خیلی قوی و با اقتدار است به طوری که در تمام ارتفاعات و کوههای کشور موشک های ما مستقر هستند.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی با بیان اینکه نیروی انتظامی وظیفه امنیت و آرامش مردم را برعهده دارند خاطرنشان کرد: ما افتخار می کنیم باهمین لباس در مقابل کسانی که مخل امنیت هستند محکم و با اقتدار برخورد می کنیم.

وی با اشاره به مجموعه فعالیتهای انتظامی شهرستان تربت جام در سال گذشته گفت: بیش از یازده هزار پروزنده در کلانتری ها ی شهرستان تشکیل و به مقامات قضایی ارجاع شده است و همچنین بیش از 32 هزار ابلاغ و ارجاعات دستگاه قضایی توسط  پرسنل انتظامی به صاحبان آنان تحویل شده است.

سردار امیری مقدم افزود: بیش از 65 درصد پرونده ها در دوایر اجتماعی، کلانتری و پاسگاهها منجربه سازش و با مصالحه خاتمه یافته است.

انتهای پیام/

 

  • IMG_0824
  • IMG_0831
  • IMG_0840
  • IMG_0843
  • IMG_0858
  • IMG_0870
  • IMG_0885
  • IMG_0887
  • IMG_0890

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب