امروز ۲۰ آذر ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اجتماعی » فتنه های دشمنان با قدرت بازدارنده در غرب آسیا شکست خورده است
کد خبر : 34061
تاریخ انتشار : ۲۰ آذر ۱۳۹۶در ۱:۰۳ ب.ظ

فتنه های دشمنان با قدرت بازدارنده در غرب آسیا شکست خورده است

فرماندار تربت جام گفت: طراحان و قدرت هاي بزرگ با ايجاد بحران سازي در منطقه غرب آسیا خوابهاي بسياري ديده اند که جبهه مقاومت و حزب الله لبنان چهار دهه خوابهاي آنان را پريشان و آشفته کرده است.

علی رستمی فرماندار تربت جام در گفتگو با خبرنگار جام روز با اشاره به وضعیت سیاسی لبنان و منطقه گفت: امروز که دنیا و همه تصمیمات قدرت جهانی بر اساس منفعت اقتصادی و رفاه مردم کشورهایشان است؛ کشورهای اسلامی با فعال کردن قدرت های بازدارنده توطئه هاو فتنه های دشمنان را در منطقه با شکست مواجه کردند.

رستمی با اشاره به تلاش دشمن برای نا امن کردن کشور های اسلامی خاطرنشان کرد: ایجاد اختلاف بین دو قطب ایران و عربستان از برنامه راهبردی استکبار جهانی است و امروز شاهد پیوند حاکمان جوان عربستان با اسرائیل برای مقابله با لبنان و حزب الله هستیم.

وی تصریح کرد: استکبار جهانی با ایجاد جنگ های نیابتی، مذهبی و طایفی راهکار برون رفت بحرانهای اقتصادی کشورهایشان می دانند که جمهوری اسلامی با حمایت از جبهه های مقاومت اسلامی مانع گسترش آتش جنگ در غرب آسیا شده است.

فرماندار تربت جام با اشاره به شکست های استکبار جهانی در منطقه افزود: هدف استکبار و قدرتهای بزرگ از ایجاد آشوب و بحران در این منطقه حساس دنیا تقویت حوزه اقتصادی، امنیتی و نظامی خودشان می باشد که توانسته گردش مالی فروش تسلیحات به کشورهای منطقه مانع ورشکستگی آنها شده و شکست های اخیر آنها نشانه پایان یافتن قدرت آنها است.

رستمی با اشاره به فعالیت های جریان مقاومت بخصوص حزب الله لبنان یادآور شد: حزب الله لبنان در طول چهار دهه از حضورش در این کشور به جز دفاع از تمامیت ارضی لبنان و مقابله با دشمن صهینویستی کارنامه دیگری ندارد و بیشترین هزینه را این گروه اسلامی در منطقه پرداخت کرده است.

وی با اشاره به وضعیت کشور های غرب آسیا ادامه داد: طراحان و قدرت های بزرگ با ایجاد بحران سازی در منطقه غرب آسیا خوابهای بسیاری دیده اند که جبهه مقاومت و حزب الله لبنان چهار دهه خوابهای آنان را پریشان و آشفته کرده است.

فرماندار تربت جام با اشاره به سیاست دولت در مقابل این حوادث عنوان کرد: به عنوان یک کارشناس سیاسی در چنین شرایطی با پیروی از منویات رهبری همه باید تلاش کنیم در دام ماجراجویی غرب و حکام منطقه قرار نگیریم.

رستمی با تشریح وضعیت داخلی و موضع گیری جمهوری اسلامی درباره اتفاقات منطقه تاکید داشت: امروز بیش از هر زمانی نیازمند همدلی و اجماع ملی برای دفاع از کشور در مقابل رخ دادهای نامبارک منطقه هستیم.

انتهای پیام/

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب