امروز ۲۰ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اخبار تربت جام » فتح خرمشهر، فتح ارزشهای اسلامی بود
کد خبر : 25160
تاریخ انتشار : ۳ خرداد ۱۳۹۵در ۳:۳۰ ب.ظ

فتح خرمشهر، فتح ارزشهای اسلامی بود

مسئول دفتر حوزه نمایندگی ولی فقیه سپاه تربت جام در آئین تجلیل از جانبازان دانشکده علوم پزشکی گفت: فتح خرمشهر آزاد سازی خاک نبود فتح ارزشهای اسلامی بود که باید به عنوان افتخار ملی گرامی بداریم که با توان رزمندگان اسلام رقم خورد.

به گزارش جام روز، حجت الاسلام سید جعفر احمدی مسئول دفتر حوزه نمایندگی ولی فقیه سپاه تربت جام در آئین تجلیل از جانبازان دانشکده علوم پزشکی که در محل سالن تربیت این شهرستان برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان و جانبازان دفاع مقدس گفت: در عملیات بیت المقدس 5 هزار رزمنده به شهادت رسیدند که در محضر انتظار خوب شاگردی کردند.

حجت الاسلام احمدی افزود: فتح خرمشهر آزاد سازی خاک نبود فتح ارزشهای اسلامی بود که باید به عنوان افتخار ملی گرامی بداریم که با توان رزمندگان اسلام رقم خورد.

 

در ادام مراسم نظری سرپرست علوم پزشکی تربت جام با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان و جانبازان دفاع مقدس گفت: واژه ایثارگری شایسته رزمندگان و رزمندگان است.

نظری تصریح کرد: سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر الگوی ایمان، جهاد، شهادت و ایثارگری برای جوانان و تمام نسل هاست.

وی اضافه کرد: عملیات بیت المقدس یکی از برجسته ترین عملیات های هشت سال دفاع مقدس است که دل مردم را شاد کرد و پیامی برای جهانیان داشت که ملت قهرمان ایران تا پای جان ایستاده اند.

 

انتهای پیام/

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب