امروز ۲۲ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اخبار تربت جام » فتح خرمشهر، قدرت و اقتدار رزمندگان را در جهان افزایش داد
کد خبر : 25132
تاریخ انتشار : ۳ خرداد ۱۳۹۵در ۲:۲۵ ب.ظ

فتح خرمشهر، قدرت و اقتدار رزمندگان را در جهان افزایش داد

ارشد نظامی تربت جام گفت: فتح خرمشهر بدست توانای رزمندگان رقم خورد و ضربه سرنوشت سازی بر پیکر متجاوزین وارد گردید و حیثیت و قدرت و اقتدار رزمندگان را در جهان افزایش داد.

به گزارش جام روز، سید محمد سلیمانی ارشد نظامی تربت جام صبح امروز در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح گرامیداشت سوم خرداد که با حضور خانواده شهدا، رزمندگان اسلام، فاتحان خرمشهر، جانبازان و با حضور کمرنگ مسئولان اجرایی در محل تیپ 38 زرهی برگزار شد گفت: فتح خرمشهر بدست توانای رزمندگان رقم خورد و ضربه سرنوشت سازی بر پیکر متجاوزین وارد گردید و حیثیت و قدرت و اقتدار رزمندگان را در جهان افزایش داد.

سلیمانی افزود: امروز اقتدار، عزت، و سربلندی نظام جمهوری اسلامی ایران در جهان مدیون خون شهدا و حماسه آفرینی رزمندگان در طول هشت سال دفاع مقدس است.

وی افزود: رزمندگان اسلام در عملیات فتح خرمشهر بیش از پنج هزار و 400 کیلومتر خاک وطن را از دست نیروهای عراقی آزاد کردند و بیش از 19 هزار عراقی متجاوز را اسیر کردند.

ارشد نظامی تربت جام اضافه کرد: عملیات پیروزمندانه بیت المقدس برای اولین بار و در کوتاه ترین زمان به اجرا گذاشته شد و خرمشهر قهرمان به دست توانای رزمندگان اسلام فتح شد و مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی و ایادی زده شد.

انتهای پیام/

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب