امروز ۱۹ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اخبار تربت جام » عربستان صادرکننده اصلی تروریست در منطقه است/سیاست‌های ترکیه و عربستان بدون تردید در منطقه شکست‌خورده است
کد خبر : 20076
تاریخ انتشار : ۲۱ دی ۱۳۹۴در ۲:۲۷ ب.ظ

عربستان صادرکننده اصلی تروریست در منطقه است/سیاست‌های ترکیه و عربستان بدون تردید در منطقه شکست‌خورده است

فرماندارتربت جام با اشاره به تحولات اخیر منطقه گفت: عربستان یکی از صادرکنندگان اصلی تروریست در جهان است؛ سیاست‌های ترکیه و عربستان بدون تردید در منطقه شکست‌خورده است.

به گزارش جام روز؛ علی رستمی، فرماندار تربت‌جام در نخستین جلسه تشکیل ستاد دهه فجر با گرامیداشت یا دو خاطره معمار بزرگ انقلاب و تأکید بر ادامه راه بنیان گزار نظام اسلامی حضرت امام خمینی (ره) گفت: تلاش‌های مذبوحانه و سیاست‌های عربستان و ترکیه بدون تردید در منطقه شکست‌خورده است و امروز صادرات آنان نفت رایگان و تروریست است.

رستمی افزود: امروزه با همه‌ی دشمنی‌ها، انقلاب اسلامی در جهان صادرشده است؛37 سال مردم و مسئولان با همدلی وهم زبان و وحدت از دستاوردهای انقلاب حفظ و حراست کردند، امسال نیز با حضور گسترده خود در جشن‌های انقلاب و راهپیمایی‌ 22 بهمن ورق دیگری را به اوراق زرین نظام اضافه خواهیم کرد.

فرماندار تربت‌جام تأکید کرد: جشن‌ها و برنامه‌های اجرایی دهه فجر باید با محوریت ولایت مداری، بصیرتی و یاد سرداران شهید برگزار شود.

وی با اشاره به دشمنی های سی و شش سال گذشته استکبار جهانی افزود: اینکه تمام توطعه ها خنثی شده و امروز جمهوری اسلامی از کشورهای قدرتمند و اثر گذار جهان شده است به برکت حقانیت نظام و رهبری مدبرانه امام عزیز و سفر کرده و نیز مقام معظم رهبری و حمایت های بی دریغ مردم بوده است.
درپایان رئیس ستاد گرامیداشت دهه فجر شهرستان بر مردمی برگزار شدن مراسم و تنوع بخشی به برنامه ها بویژه برای نسل جوان تاکید نمود.

انتهای پیام/

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب