امروز ۲۰ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اخبار تربت جام » عامل دستبرد به حساب های بانکی در تربت جام دستگیر شد
کد خبر : 29889
تاریخ انتشار : ۲۷ بهمن ۱۳۹۵در ۷:۵۳ ق.ظ

عامل دستبرد به حساب های بانکی در تربت جام دستگیر شد

فرمانده انتظامی تربت جام گفت: با دریافت کلاهبرداری و برداشت وجه از دستگاه عابر بانک موضوع در دستور کار تیمی از کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت که متهم را شناسایی و دستگیر کردند.

محمد یزدانی فرمانده انتظامی شهرستان تربت جام در گفتگو با خبرنگار جام روز گفت: با دریافت مرجوعه قضایی از سوی یک شهروند مبنی بر کلاهبرداری از وی توسط مردی جوان هنگام برداشت وجه از دستگاه عابر بانک موضوع در دستور کار تیمی از کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.

یزدانی افزود: در بررسی اظهارات شاکی پرونده که فردی بی سواد بود مشخص شد که این فرد برای برداشت وجه نقد از دستگاه عابر بانک از مردی جوان که اطراف دستگاه خود پرداز پرسه می زده در خواست کمک می کند و این فرد با اعلام خرابی دستگاه و تعویض کارتش مبلغ دو میلیون و ۵۰۰ هزار ریال برداشت کرده است.

وی بیان داشت: کارشناسان پلیس فتا با یک سری تحقیقات فنی عامل برداشت های غیر مجاز را شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی متهم ۳۰ ساله دستگیر و به دادسرا معرفی کردند.

فرمانده نیروی انتظامی تربت جام اظهار داشت: شهروندان از اعتماد بیجا و قرار دادن اطلاعات بانکی به دیگران خوداری و به منظور جلوگیری از بروز چنین اتفاقات گزارش خرید پیامکی خود را فعال تا در جریان تراکنش های مالی حساب باشند.

انتهای پیام/

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب