امروز ۱۷ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اجتماعی » عامل تجاوز و قتل به دختر ۷ ساله‌ دستگیر شد
کد خبر : 32764
تاریخ انتشار : ۲۲ تیر ۱۳۹۶در ۳:۰۸ ب.ظ

عامل تجاوز و قتل به دختر ۷ ساله‌ دستگیر شد

قاتل دختر بچه ۷ ساله زمانی که قصد داشت از پیش پدر دستفروش خود به خانه بازگردد ناپدید شد و بعد از 23 روز قاتلش پرده از راز جنايت برداشت.

به گزارش جام روز، عامل تجاوز و قتل به دختر ۷ ساله‌ ای که قصد داشت از پیش پدر دستفروش خود به خانه بازگردد بعد از ۲۳ روز قاتلش پرده از راز جنایت برداشت.یر شد.خبر گم شدن آتنا خیلی سریع تر از آنچه که در انتظار بود در شهر پیچید و تمامی ارگان ها و سازمان های مربوطه اعم از پلیس آگاهی، هلال احمر و… پای کار آمدند.کاراگاهان دایره جنایی پارس آباد در اولین قدم دوربین های مداربسته را مورد بررسی قرار دادند اما به خاطر سد معبر در خیابان محل گم شدن آتنا موفق به یافتن سرنخی نشدند.

تلاش اکیپ های هلال احمر نیز به صورت همه جانبه و با کمک سگ های امداد و نجات ادامه داشت و حتی عملیات جستجو به خارج از شهر نیز کشیده شد اما نیروهای امداد و نجات نیز نتوانستند اثری از آتنای هفت ساله پیدا کنند.

هر چه بیشتر از گم شدن آتنا می گذشت، اهالی پارس آباد نیز نگران تر می شدند.

در سطح فضای مجازی مردم منطقه نیز به گمشدن آتنا با هشتگ های گوناگون مانند ” آتنا جان سرعین هم چشم انتظار توست” و ” آتنا جان شهری چشم انتظار توست ” واکنش نشان دادند و برای پیدا شدن آتنا ابراز امیدواری کردند. رفته رفته با گذشت زمان اولین شایعه ها در خصوص گم شدن آتنا شکل گرفت، یکی از این شایعات مربوط به خودکشی فردی بود که گفته می شد کسی است که آتنا را ربوده بود، اما این خبر توسط فرماندار پارس آباد تکذیب شد و مشخص شد که این خودکشی هیچ گونه ارتباطی با گم شدن آتنا نداشته است.

تحقیقات پلیسی منجر به دستگیری چند مظنون در مورد گم شدن مرموز آتنا شد، برادر قاتل به دلیل مشکوک شدن به برادرش به خانه وی رفت تا شاید سرنخی پیدا کند، وی زمانی که وارد پارکینگ شد با صحنه هولناکی روبه رو شد و دست برادرش رو شد.

در نهایت با گذشت ۲۳ روز از گمشدن آتنا یکی از متهم های این پرونده به راز قتل هولناک این دختربچه اعتراف کرد.

هنگامی که خبراین جنایت هولناک در پارس آباد پیچید، احساسات مردم پارس آباد را به شدت جریحه دار کرد و مردم در واکنش به این جنایت به خیابان مقابل محل کار و منزل قاتل آمدند و خواهان اشد مجازات برای قاتل آتنا شدند.

اعتراضات به حدی بالاگرفت که مردم به محل کار قاتل رفته و آن را به آتش کشیدند.

به همین دلیل برای حفظ آرامش منطقه دادستان به میان مردم آمد و آنها را به صبر و آرامش دعوت کرد و به مردم پارس آباد قول داد عامل این جنایت هولناک به زودی مجازات خواهد شد.

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب