امروز ۲۰ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » سیاسی » طلحه و زبیرها در پی غصب جایگاه رهبری هستند/ برخی افراد موی سپید کرده‌اند اما آلزایمر دارند
کد خبر : 19909
تاریخ انتشار : ۱۴ دی ۱۳۹۴در ۹:۵۷ ق.ظ

طلحه و زبیرها در پی غصب جایگاه رهبری هستند/ برخی افراد موی سپید کرده‌اند اما آلزایمر دارند

فرمانده دوران دفاع مقدس با اشاره به اینکه عده‌ای همچون طلحه و زبیرها در پی غصب صندلی رهبری هستند، گفت: یک سری موی سپید کرده‌اند اما هنوز آلزایمر دارند.

به گزارش جام روز، سردار سعید قاسمی  در همایش «طلحه و زبیرهای انقلاب» با ابراز تسلیت نسبت به شهادت آیت‌الله النمر، اظهار کرد: شما عزیزان جریان فتنه را جمع کردید و آنقدر این جریان مهم بود که رهبر انقلاب بعد از شش سال از آن واقعه هنوز یاد می‌کنند، چند شهر کشور کاملاً زخم این فتنه را درک کردند که نخستین آنها تهران است و عده‌ای قشر آشغال خورده ضد نظام در این شهر وجود دارند که با دعوا از صحنه کنار نمی‌رود.

وی با اشاره به فتنه‌های مریم رجوی و گروهک منافقین، بیان کرد: صد نفر داعشی در برابر مریم رجوی هیچ هستند و حتی در دوران دانشجویی خود هم شیطنت می‌کرد.

قاسمی با بیان اینکه یک سری از افراد موی سپید کرده‌اند اما هنوز آلزایمر دارند، تأکید کرد: یک تعداد هم آلزایمر دارند و کنارش حرف‌های بیهوده می‌گویند، با این رویکرد پدیده مسعود رجوی یک پدیده‌ای است که داعش انگشت کوچک آن نمی‌شود و ۱۷ هزار شهید ترور به نام آنها ثبت شده و به نوعی باید گفت که یک جریان نفوذی در انقلاب بودند که هم‌اکنون هم با این جریان مواجه هستیم.

وی با بیان اینکه سه فتنه بزرگ در قالب حوادث بعد از انقلاب برای کشور رخ داد، تصریح کرد: زمانی که امام راحل در جریان پیروزی انقلاب وارد کشور شدند، نخستین فتنه به واسطه افراد نزدیک به امام(ره) شکل گرفت و چند ماه بعد دانشجویان لانه جاسوسی را تسخیر کردند، بازرگانی که چهار ماه بعد رفت و کردستان را به ضد انقلاب‌ها داد لذا جریان داعش را سال‌ها پیش نیز داشته‌ایم.

قاسمی با اشاره به اینکه بازرگان نامه‌ای به امام راحل نوشت که دو دولت در یک مکان نمی‌گنجد و استعفا داد، اظهار کرد: بعد از آن امام راحل با استعفای بازرگان موافقت کرد، لذا نخستین دولت کله پا شد، دومین جریان بعد از آن وارد شد که کاریزما داشت و ۱۱ میلیون رأی در انتخابات به دست آورد و نامش بنی‌صدر بود.

این فرمانده هشت سال دوران دفاع مقدس عنوان کرد: در حالی که این فرد فرمانده‌کل قوا بود، یک فتنه بین دانشجویان به وجود آورد و حتی در سپاه پاسداران دو دسته بهشتیون و بنی صدریون را نیز به وجود آورد که یک فضای دو قطبی بود، لذا اصل جریانات فتنه را در سال‌های انقلاب مشاهده کردیم.

قاسمی با بیان اینکه ترورهای زیادی در متن روزهای بعد از انقلاب شکل گرفته است، گفت: بسیاری از شخصیت‌های برجسته همچون شهید بهشتی و رجایی ترور شدند لذا بی‌بصیرتی برخی‌ها هنوز تا بعد از فتنه ۸۸ ادامه دارد.

وی با اشاره به در پیش رو بودن انتخابات، خاطرنشان کرد: عده‌ای صف‌آرایی جدید شروع کردند و در شهرهای گوناگون اقدامات خود را آغاز کردند،‌ افراد فتنه‌گر می‌دیدند که صدای رسا از خواص در نمی‌آید و با این رویکرد فتنه هشت ماه طول کشید.

قاسمی ادامه داد: فتنه ۸۸ داستان یک جریان نفوذی از داخل و جنس خودی بود که بر رویش اسم آیت‌الله، سردار و دکتر داشت و برای براندازی نرم نظام جمهوری اسلامی و گرفتن صندلی از دست رهبر و سکاندار این کشتی قدم گذاشته بود.

وی با بیان اینکه برخی از فتنه به‌ گونه‌ای تفسیر می‌کنند که انگار این فتنه‌گران در هشت ماه فتنه از مریخ با سفینه آمده بودند و بعد دوباره با همان سفینه برگشتند، یادآور شد: فتنه ۸۸ از جنس خودی‌ها و سنگین‌تر از این حرف‌ها بود، مولا حضرت امیرالمومنین علی(ع) نتوانست فتنه را تحمل کند، اینکه یک نفر می‌آید و می‌گوید با شورای رهبری، رهبر جامعه را تعیین کنیم، هدفش مشخص است و آنها همانند طلحه و زبیرها در پی غصب صندلی رهبری هستند.

قاسمی با اشاره به اینکه خطر قرمز ما بسیار روشن است که باید آماده بود، بیان کرد: دانشگاه فردوسی هر ماه از یک علمدار فتنه دعوت می‌کند طوری که برخی از سخنرانانش راجع به فضائل رضا شاه صحبت می‌کنند.

این فرمانده هشت سال دوران دفاع مقدس با تأکید بر اینکه فتنه بیخ گوش من و شماست، اذعان کرد: باورتان می‌شود برخی در قالب مجلس عروسی میتینگ بمب اکشن چند روز پیش در شاندیز برگزار کردند و ۴۰۰ قبضه سلاح یوزی از آنجا کشف شده؟ با چه سناریویی این بار در آینده هجمه می‌خواهند وارد کنند؟

وی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری نکات مهم را در باب مذاکرات گوشزد کردند، خاطرنشان کرد: آقای عراقچی حتماً شیب غیرملایم زد که بعد از ماجراهای چند روز گذشته، دولت دستور داد تا صنعت موشکی به پیش حرکت کند، آیا اینقدر احمق هستیم که آقای صالحی می‌آید می‌گوید در صورت خلف وعده شیر را باز می‌کنیم، حتما نیروهای شهید احمدی روشن که امروز در میدان تره بار کار می‌کنند، می‌آیند شیر را باز می‌کنند.

قاسمی با اشاره به اینکه در انتخابات پیش رو هم رویش و هم ریزش در پیش داریم و خطاب به برخی که در فکر تصاحب جایگاه رهبری هستند، گفت: اگر خدای ناکرده برای مقام معظم رهبری اتفاقی بیفتد این عده بدانند ما همان کلاغ‌هایی هستیم که قول می‌دهیم وقتی این افراد سرشان را بر زمین گذاشتند و مردند ما همچنان حضور داریم و این پرچم را تا زمان ظهور حضرت مهدی(عج) بر افراشته خواهیم کرد.

انتهای پیام/

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب