امروز ۲۰ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اخبار تربت جام » طرح شناسائی مستعدین اشتغال اجرایی شد
کد خبر : 22894
تاریخ انتشار : ۱۱ فروردین ۱۳۹۵در ۱:۲۴ ق.ظ

طرح شناسائی مستعدین اشتغال اجرایی شد

مدیریت کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان تربت جام از اجرای طرح شناسائی مستعدین اشتغال در بین مددجویان تحت حمایت این نهاد خبر داد.

شیر محمد شاکربرآبادی مدیریت کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان تربت جام در گفتگو با خبرنگار جام روز با اعلام اجرای طرح شناسائی مستعدین اشتغال در بین مددجویان تحت حمایت افزود: با اجرای این طرح افراد مستعد و فاقد شرایط، شناسائی و برنامه ریزی لازم جهت ایجاد و توسعه فرصت های شغلی با در نظر گرفتن توانائی های آنان در یک دوره زمانی مشخص صورت خواهد پذیرفت.
وی ادامه داد: طرح شناسائی مستعدین اشتغال در بین مددجویان تحت حمایت این نهاد در بازه زمانی بین اسفند 94 تا پایان خرداد 95 توسط پرسشگرهای آموزش دیده شده اجرا خواهد شد.
شاکری با بیان اینکه این طرح شامل مددجویان معیشت بگیر و فرزندان مددجو بین 18 تا 60 ساله می شود،اظهار داشت: پالایش افراد مستعد از سایر گروههای هدف،جذب اعتبارات متناسب با تعداد مددجویان مستعد،شناسائی نخبگان،کمک به توسعه عدالت اجتماعی و استعداد سنجی افراد از جمله فواید مهم طرح شناسائی مستعدین اشتغال می باشد.
وی غربالگری گروههای هدف بر اساس توانایی انجام کار را از جمله اهداف این طرح عنوان کرد و یادآور شد: شناسائی قابلیت ها و توانائی های مددجویان،تهیه بانک اطلاعاتی جامع از مددجویان مستعد اشتغال و ارائه خدمات هدفدار به مددجویان با رویکرد توانمند سازی از دیگر اهداف طرح شناسائی مستعدین اشتغال است.
مدیریت کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان تربت جام در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: این طرح پیش نیاز برنامه های توانمندسازی اقتصادی بوده و اجرای درست آن در ساماندهی مددجویان،بکارگیری صحیح امکانات و مصرف هدفمند اعتبارات موثر است.

 

انتهای پیام/

 

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب