امروز ۲۲ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اخبار تربت جام » شهیدان رجایی و باهنر باید الگوی دولت‌های امروز و فردا باشند
کد خبر : 16772
تاریخ انتشار : ۶ شهریور ۱۳۹۴در ۸:۳۴ ب.ظ

شهیدان رجایی و باهنر باید الگوی دولت‌های امروز و فردا باشند

خطیب جمعه تربت‌جام با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و هفته دولت گفت: ایمان به اهداف حضرت امام ره اخلاص روحیه خدمتگزاری، مردمی بودن و پرهیز از مال افروزی ویژگی‌های این دو شهید بود که باید الگوی دولت‌های امروز و فردا باشد.
سید علی موسوی فر

به گزارش جام روز حجت‌الاسلام موسوی فر با تشکر از خدمات دولت تدبیر و امید در طول دو سال گذشته افزود: طرح تحول سلامت و خاتمه دادن به مذاکرات هسته‌ای مهم‌ترین موفقیت‌های این دولت است.

وی با اشاره به مطالبات مقام معظم رهبری در حوزه‌های مختلف فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و اقتصادی تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب در طول این دو سال چهل مرتبه از عدم اعتماد به‌نظام سلطه فرموده‌اند که این نشان از نگرانی و دغدغه جدی معظم له در اعتماد کردن به دشمن است.

امام‌جمعه با اشاره به بازگشایی مجدد سفارت انگلیس در تهران تأکید کرد: انگلیس در طول یک صدسال اخیر پرونده‌های بسیار وحشت ناک و سیاه نسبت به ایران دارد.

حجت‌الاسلام موسوی فر در ادامه با هشدار به مسئولان نسبت به نفوذ سیاسی و فرهنگی انگلیس خاطرنشان کرد: در فتنه 88 انگلیس از فتنه گران حمایت کرد و دویست نفر را مأموریت داد که به سراغ خواص رفتند تا راه‌های نفوذ آن‌ها را پیدا کنند و همین نفوذ بود که متأسفانه بعضی از خواص در این فتنه ساکت ماندند.

وی برگزاری دو انتخابات سال جاری را بسیار مهم و حساس دانست و گفت: متأسفانه امروز به حزبی مجوز فعالیت داده می‌شود که اکثر اعضای آن پرونده سیاه دارند و در فتنه 88 و فتنه‌های دهه‌های شصت و هفتاد نقش داشته‌اند.

خطیب جمعه در ادامه عنوان کرد: مقام معظم رهبر در طول دو سال عمر دولت تدبیر و امید بیست‌وچهار مرتبه نسبت به حفظ آرمان‌های انقلاب تذکر داده‌اند و این نشانه از حساسیت معظم له نسبت به حفظ انقلاب درمسیراسلام ناب است.

حجت‌الاسلام موسوی فر در پایان خطبه‌های نماز جمعه قدرت و حکومت را امانتی بزرگ الهی بر مسئولان دانست و اضافه کرد: مسئولان باید جوری عمل کند که فردای قیامت جواب قانع‌کننده داشته باشند.

انتهای پیام/

دیدگاهها (۰)



تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب