امروز ۲۱ آذر ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اجتماعی » شهردار تربت جام معرفی شد/ تراز شهردار تربت جام بالاتر خیلی از فرماندران خراسان رضوی است
کد خبر : 33848
تاریخ انتشار : ۲۳ مهر ۱۳۹۶در ۶:۳۲ ب.ظ

شهردار تربت جام معرفی شد/ تراز شهردار تربت جام بالاتر خیلی از فرماندران خراسان رضوی است

فرماندار تربت جام گفت: شهرستان تربت جام تنگه احد استان خراسان رضضوی است و تراز شهردا این شهر از خیلی فرمانداران استان بالاتر و پر اهمیت تر است و راهبرد همه جانبه دولت در مدیریت شهری تعامل و حمایت و همکاری صددرصدی با شوراها و شهرداران است.

به گزارش جام روز، مراسم تکریم و معارفه شهردار جدید تربت جام امروز ظهر با حضور مدیرکل امور شهری و شوراهای اسلامی، امامان جمعه و جماعات، مسئولان اجرایی، نظامی، انتظامی، امنیتی، معتمدین شیعه واهل سنت، خانواده های شهدا و ایثارگران در سالن جامی برگزار شد،با حکم رشیدیان استاندار خراسان رضوی سید علی حسینی شهردار تربت جام و از زحمات مهدی رضایی سرپرست شهرداری تقدیر شد.

در این مراسم علی رستمی فرماندار تربت جام گفت: شهرستان تربت جام تنگه احد استان خراسان رضضوی است و تراز شهردار این شهر از خیلی فرمانداران استان بالاتر و پر اهمیت تر است و راهبرد همه جانبه دولت در مدیریت شهری تعامل و حمایت و همکاری صددرصدی با شوراها و شهرداران است.

رستمی افزود:فرمانداری به اندازه سر سوزن در انتخاب شهردار نه توصیه و نه دخالت داشته است بلکه از انتخاب آنان حمایت شده است.

وی با اشاره به سختی کار مدیریت شهری تصریح کرد: کار شوراها وشهرداری به دیگر دستگاه های اجرایی قابل مقایسه نیست چون آنها باید منابع تولید وجذب داشته باشند تا بتوانند هزینه ها را مدیریت کنند در صورتی دیگر دستگاه این دغدغه را ندارند.

فرماندار تربت جام بیان داشت: شوراها و شهرداران بعنوان روح شهر هستند و نباید فقط به  امور عمرانی توجه کنند بلکه باید در جهت آسایش ،آرامش ،شادابی و امید دادن به مردم اعتبارات برنامه های مدون و دقیق داشته باشند.

رستمی با اشاره به کمبود اعتبارات در حوزه مدیریت شهری عنوان کرد: در سرشماری نفوس و مسکن که انجام شد به دلیل رشد جمعیت شهرستان، شهر تربت جام به شهرهای بالای ۱۰۰ هزار نفر پیوست که این موضوع باعث کاهش اعتبارات دولتی در حوزه مدیریت شهری می شود و کار شورای پنجم وشهردار جدید از قبل سخت تر شده است.

وی تاکید کرد: مدیریت شهر باید نگاه بلند مدت داشته باشد و در اجرای برنامه به صورت متوازن اجرا کنند و تلاش شود شور ونشاط را به جامعه برگردانند تا همگرایی و همدلی بیش از گذشته محقق شود.

فرماندار تربت جام خاطرنشان کرد: سلامت کاری مدیران در همه عرصه مهم است اما حوزه خدمات شهری با مخاطرات بیشتری روبه رو می شود و مدیران این عرصه باید پاکدستان جامعه دینی باشند که نماد حکومت اسلامی شناخته می شوند.

انتهای پیام/

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب