امروز ۵ اسفند ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اجتماعی » شهدای گمنام، شهر را شهادتی و استقامتی می کند
کد خبر : 34872
تاریخ انتشار : ۵ اسفند ۱۳۹۶در ۸:۱۱ ق.ظ

شهدای گمنام، شهر را شهادتی و استقامتی می کند

امام جمعه موقت تربت جام گفت: انسان ها همیشه در معرض آزمایش و امتحان الهی قرار دارند و حضور شهدای گمنام در شهرستان ها این اماکن را شهادتی و استقامتی می کند.

به گزارش جام روز، مراسم بزرگداشت سه شهید گمنام که در ایام فاطمیه تدفین شدند با حضور مسئولان اجرایی، نظامی، انتظامی و قشرهای مختلف مردم شیعه و اهل سنت در مسحد علی بن ابیطالب تیپ ۳۸ زرهی محمد رسول الله تربت جام برگزار شد.

دراین محفل معنوی پس از قرائت زیارت عاشورا و نوحه سرایی حجت الاسلام علی پیرنیا امام جمعه موقت تربت جام با اشاره به ایات الهی گفت: انسان ها همیشه در معرض آزمایش و امتحان الهی قرار دارند و حضور شهدای گمنام در شهرستان ها این اماکن را شهادتی و استقامتی می کند.

حجت الاسلام پیرنیا افزود: سلاحهای که در جهان اختراع و ساخته می شود مدیون ترس و خوف است و دشمن نادان اشتباه کرد که ملت قهرمان ایران را از گزینه نظامی روی میز ترساند و این حرکت با عث ساخت بهترین و مجهز ترین سلاح های مدرن شد.

وی تصریح کرد: گزینه نظامی وتهدید مردم بیشترین خسارت و ضربه را به استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا زده است و گزینه تحریم تمی تواند برای آنها کارگشا باشد.

امام جمعه موقت تربت جام با اشاره به شکست داعش در عراق وسوریه خاطرنشان کرد: ایران اسلامی با دفاع از مردم مظلوم سوریه و عراق این دو کشور اسلامی را به قدرت دیگری برای ولایت تبدیل کرده است.

حجت الاسلام پیرنیا با اشاره به هزینه های بالای سازش عنوان کرد: با بررسی تاریخ دفاع مقدس و مدافعان حرم مشخص می شود هزینه دفاع وایستادگی در برابر زیاد خواهی استکبار کمتر از سازش با آنها می باشد.

وی با اشاره به خشکسالی ها منطقه بیان داشت: خشکسالی پی در پی منطقه دردی است که ساکت شدنی نیست و انسانهای که اهل صبر در سختی ها هستند منتظر بشارت خدواند باشند و بدانند که مشکلات اقتصادی کشور در سایه تبعیت از حرف رهبری و اجرای اقتصادمقاومتی قابل حل است.

انتهای پیام/

کلیدواژه ها :

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب