امروز ۱۹ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اخبار تربت جام » شهادت روزه داران بی گناه درخت تنومند اسلام را آبیاری و استکبار جهانی و منافقین را رسوا کرد
کد خبر : 31859
تاریخ انتشار : ۱۹ خرداد ۱۳۹۶در ۵:۴۷ ب.ظ

شهادت روزه داران بی گناه درخت تنومند اسلام را آبیاری و استکبار جهانی و منافقین را رسوا کرد

امام جمعه اهل سنت تربت جام گفت: حادثه تروریستی که به شهادت رساندن تعدادی از مردم بی گناه و روزه دار کشور عزیزمان ایران در کنار مرقد امام راحل و خانه ملت اتفاق افتاد هرگز مسیر یک ملت فداکار را عوض نخواهد کرد.

به گزارش جام روز، مولوی شرف الدین جامی الاحمدی امام جمعه اهل سنت تربت جام گفت: حادثه تروریستی که به شهادت رساندن تعدادی از مردم بی گناه وروزه دار کشور عزیزمان ایران در کنار مرقد امام راحل و خانه ملت اتفاق افتاد هرگز مسیر یک ملت فداکار را عوض نخواهد کرد.

مولوی جامی الاحمدی افزود: خون های پاک شهیدان درخت تنومنداسلام و انقلاب را آبیاری نموده و کوردلان استکبار جهانی و منافقین دست نشانده آنان را رسوا کرد.

وی تصریح کرد: ملت شهید پرور و هوشیار ایران اسلامی با بیداری و یکپارچگی بیشتر اقدامات کورکورانه صهیونیست بین المللی و توطئه های دشمن قسم خورده خودرایکی پس از دیگری با شجاعت و استقامت پایداری خنثی خواهد کرد.

امام جمعه اهل سنت تربت جام بیان داشت: ما ضمن محکوم کردن این عمل ددمنشانه که نشان از ضعف و نامیدی دشمن کشور اسلامی ما را به تصویر کشید و از آحاد جامعه در خواست داریم همچون گذشته از رهنمود های مقام معظم رهبری اطاعت و پیروی نموده و یدی واحد در مقابل بدخواهان کینه توز باشیم.

مولوی جامی الاحمدی خاطرنشان کرد: از همه نیروهای انتظامی و امنیتی که با شجاعت و آگاهی کامل این رویداد تلخ را با موفقیت به پایان رساندند تشکر و قدردانی می کنیم ویاد وخاطره مقام والای شهدای تروریستی را گرامی داشته واز درگاه خداوند متعال برای این عزیزان علو درجات و برای بازماندگان صبرو اجر جزیل مسئلت داریم.

انتهای پیام/

کلیدواژه ها :

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب