امروز ۲۳ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اخبار تربت جام » شن های روان در صحرای طبس، مامور قدرت الهی برای شکست آمریکا بود
کد خبر : 23827
تاریخ انتشار : ۳ اردیبهشت ۱۳۹۵در ۲:۱۷ ب.ظ

شن های روان در صحرای طبس، مامور قدرت الهی برای شکست آمریکا بود

امام جمعه شهرستان تربت جام در خطبه های نماز جمعه این هفته که در محل مصلی الغدیر برگزار شد با اشاره به شکست آمریکا در صحرای طبس گفت: خداوند در آن شب تاریک، شن ها را مامور کرد و این قدرت الهی بود که آمریکا را با رسوایی شکست داد.

به گزارش جام روز، حجت الاسلام سید علی موسوی فر، امام جمعه شهرستان تربت جام در خطبه های نماز جمعه این هفته که در محل مصلی الغدیر برگزار شد با اشاره به شکست آمریکا در صحرای طبس گفت: خداوند در آن شب تاریک، شن ها را مامور کرد و این قدرت الهی بود که آمریکا را با رسوایی شکست داد.

خطیب جمعه تربت جام با اشاره به همراه بودن امدادهای غیبی افزود: ایمان ثابت، وحدت کلمه و خدمت خالصانه، این امدادهای غیبی را در هر زمان به دنبال خواهد داشت.

حجت الاسلام موسوی فر با بیان اینکه آمریکا به دنبال انحراف ملت ایران و قطع این امدادهای غیبی است تصریح کرد: امروز مشاوران و جاسوسان آمریکایی اعتراف دارند که ما در طول سه دهه توانستیم حجاب را درایران کمرنگ و با تسخیر فرهنگ اسلامی می توانیم دوباره به ایران برگردیم.

وی خاطرنشان کرد: مسئولین حکومت مخصوصا دولت وظیفه دارد در این جنگ فرهنگی حساسیت بیشتری از خود نشان دهند و در برابر معضلات فرهنگی بی تفاوت نباشد.

امام جمعه تربت جام عنوان کرد: این مایه تاسف است که دختران ما با حجاب وارد دانشگاه می شوند و پس از چند سال تحصیل بی حجاب خارج می شوند.

حجت الاسلام موسوی فر با اشاره به عهد شکنی آمریکا در مساله برجام گفت: مسئولین باید با تدبیری قاطع در برخورد با روش سیاسی غرب در موضوع برجام اقدام نمایند و ملت ایران قدردان زحمات تیم هسته ای می باشند، اما طرف مقابل عهد شکن است و به صلاح ملت و دولت نیست که بیش از این در مساله پیروزی برجام سخن بگویند.

خطیب جمعه تربت جام با اشاره به محکومیت ایران و حزب الله در سازمان کنفرانس اسلامی ابراز داشت: سازمان کنفرانس اسلامی برای دفاع از فلسطین تشکیل شد اما امروز 180 درجه تغییر کرده است، حزب اللهی که در جنگ 33 روزه رژیم صهیونیستی را به ذلت کشاند، همواره باید مورد تایید و تقویت همگان قرار گیرد زیرا حزب الله امروز آبروی اسلام است.

انتهای پیام/

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب