امروز ۱۸ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اخبار تربت جام » شاخصه بسیجی کفر به طاغوت است/تمدید تحیرم ها نقض بر جام است/وزارت خارجه در تقابل با تحریم ها کوتاهی کرد
کد خبر : 28652
تاریخ انتشار : ۵ آذر ۱۳۹۵در ۳:۳۰ ب.ظ

شاخصه بسیجی کفر به طاغوت است/تمدید تحیرم ها نقض بر جام است/وزارت خارجه در تقابل با تحریم ها کوتاهی کرد

امام‌ جمعه تربت‌جام گفت: آمریکا تحریم ها را ده سال دیگر تمدید کرده که نقض آشکار برجام است و انتظار این بود که وزارت خارجه مقابل به مثل می کرد.

به گزارش جام روز، حجت الاسلام جواد طاهری امام جمعه تربت جام امروز 5 آذر در مصلی الغدیر با دعوت خود و نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و تبریک هفته بسیج و تسلیت ایام سوگواری رحلت پیامبر اکرم (ص) و شهادت دو فرزندش امام حسن مجتبی و امام رضا علیه السلام گفت: حضرت رضا علیه السلام خطوط اصلی قرآن و کفر به طاغوت و ایمان به خدا را ترویج کردند و امروز شاخصه یک بسیجی کفر به طاغوت است.

وی افزود: بسیجیان از ائمه درس می گیرند و تفکر بسیجی باید بصیرت ، معنویت وشهادت باشد و یک نیروی بسیجی در مقابل حوادث باید همگان را متحد کند و در مسیر ولایت رهنمون سازد.

حجت الاسلام طاهری اضافه کرد: امروز تفکر بسیجی در جنگ عراق و سوریه حاکم شده  و ترس دشمن از تفکر بسیج به لحاظ این است که بسیجیان بصیرت دارند و در میدان آماده و لشکر مخلص خدا هستند.

امام جمعه تربت جام با اشاره به عملیات تروریستی اخیر در عراق تصریح کرد: با این انفجار ها جمعیت ما کم نمی شود بلکه زیادتر می گردد و اربعین ما هرسال با شکوه تر برگزار می شود و هر کجا نا امن باشد ما وارد می شویم و آنجا را تبدیل به امنیت خواهیم کرد.

وی با اشاره به در گذشت خانم دباغ گفت: در طول عمر خود با تفکر بسیجی در کنار امام و رهبری و به مردم و اشتغال محرومین خدمت کرد.

حجت الاسلام طاهری با اشاره به حرکت کاروان های پیاده امام رضا علیه السلام ابراز داشت: امسال بیش از 10 هزار زائر شیعه  و اهل سنت به صورت خود جوش پیاده به حرم مطهر حضرت رضا علیه السلام مشرف می شوند.

امام جمعه تربت جام با اشاره به تحریم های آمریکا خاطرنشان کرد: تحریم ها را ده سال دیگر تمدید کردند که نقض آشکار برجام است و انتظار این بود که وزارت خارجه مقابل به مثل می کرد.

وی با تبریک روز مجلس افزود: از اقدام شجاعانه نمایندگان مجلس که این امر محکوم کردند تشکر می کنیم و از نمایندگان انتظار داریم به وظیفه نظارتی و تصویب قوانین به کار اصلی خود بپردازند.

انتهای پیام/

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب