امروز ۲۰ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اخبار تربت جام » سپاه پاسداران طلایه دار حفاظت و پاسداری از اسلام و انقلاب است
کد خبر : 24551
تاریخ انتشار : ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵در ۲:۴۶ ب.ظ

سپاه پاسداران طلایه دار حفاظت و پاسداری از اسلام و انقلاب است

امام جمعه موقت شهرستان تربت جام در خطبه های این هفته که در مصلی الغدیر برگزار شد گفت: سپاه پاسداران در 37 سالی که از انقلاب گذشته است در تمامی مراحل امتحان خودش را در پاسداری از اسلام و انقلاب به اثبات رسانده است و طلایه دار حفاظت و پاسداری از انقلاب می باشد.

به گزارش جام روز، حجت الاسلام مصطفی دامن پاک امام جمعه موقت شهرستان تربت جام در خطبه های این هفته نماز جمعه که در محل مصلی الغدیر برگزار شد با تبریک عید مبعث و اعیاد پیش روی ماه مبارک شعبان گفت: اینکه سوم شعبان سالروز تولد امام حسین (ع) به عنوان روز پاسدار نامگذاری شده است اشاره به نکته بزرگی دارد و آن پاسداری از اسلام است.

حجت الاسلام دامن پاک با بیان اینکه امام حسین(ع) زمانی که احساس کرد دین جدش رسول الله به خطر افتاده است به پاسداری از حریم اسلام قیام کرد افزود: سپاه پاسداران در 37 سالی که از انقلاب گذشته است در تمامی مراحل امتحان خودش را در پاسداری از اسلام و انقلاب به اثبات رسانده است و طلایه دار حفاظت و پاسداری از انقلاب می باشد.

وی تصریح کرد: سپاه پاسداران صرفا یک نیروی نظامی نیست بلکه در هر کجا که انقلاب در خطر بوده است چه در عرصه سیاسی، اقتصادی و فرهنگی وارد عمل شده است و وظیفه ذاتی خود را که پاسداری از انقلاب می باشد به نحوه احسنت به انجام رسانده است.

امام جمعه موقت تربت جام با اشاره به اینکه سپاه پاسداران در هیچ زمانی وارد مسائل سیاسی حزبی و جناحی نشده است عنوان کرد: سپاه پاسداران همیشه شاخص ها و ملاک های مقام معظم رهبری را سرلوحه کار خود قرار داده و دفاع از ارزشهای اسلام و انقلاب را وظیفه ذاتی خودش می داند.

وی با گرامیداشت 17 اردیبهشت سالروز تشکیل بسیج سازندگی بیان داشت: خدمات بسیج سازندگی در سال های اخیر مشهود و مشخص است.

حجت الاسلام دامن پاک با گرامیداشت چهارمین روز از ماه مبارک شعبان سالروز ولادت اباالفضل عباس (ع) و روز جانباز تصریح کرد: وجود جانبازان به عنوان سند زنده انقلاب و هشت سال دفاع مقدس ما هستند.

وی با اشاره به اینکه وجود جانبازان برکت نظام جمهوری اسلامی هستند عنوان کرد: وجود جانبازان شیمیایی حکایت از جنایاتی است که در هشت سال دفاع مقدس توسط صدام و متحدانش صورت گرفته است که چهره واقعی غرب را برای ما به روشنی بیان می کند.

انتهای پیام/

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب