امروز ۳ آذر ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اخبار تربت جام » سومین همایش ملی پژوهش و درمان روانشناسی بالینی در تربت جام برگزار شد
کد خبر : 24711
تاریخ انتشار : ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵در ۱۲:۰۰ ب.ظ

سومین همایش ملی پژوهش و درمان روانشناسی بالینی در تربت جام برگزار شد

سومین همایش ملی پزوهش و درمان روانشناسی بالینی به همت دانشگاه آزاد اسلامی واحد تربت جام صبح روز چهارشنبه مورخه 95/2/22 با شرکت اساتید، دانشجویان و جمعی از مسئولان اجرایی در محل تالار شهید ساربانی این واحد دانشگاهی برگزار شد.

به گزارش جام روز، علیرضا رجایی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تربت جام در سومین همایش ملی پزوهش و درمان روانشناسی بالینی گفت: رشته روانشناسی در این واحد دانشگاهی به لحاظ حضور اساتید و دانشجو سر آمد واحدهای دانشگاهی کشور است و به همین منظور با تلاش همکاران سومین همایش ملی پژوهشی و درمان در روانشناسی بالینی در این شهرستان برگزار گردید.

رجایی افزود: در این همایش تعداد 450 مقاله علمی به دبیرخانه ارسال شده است که تعداد 360 مقاله مورد پذیرش هیات داوران قرارگرفت.

وی خاطرنشان کرد: از تعداد مقالات پذیرفته شده 110 مقاله به صورت شفاهی و 250 مقاله به ضورت پوستر پذیرفته شد و تعداد 90 مقاله به لحاظ علمی توسط هیات داورات رد شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی تربت جام تصریح کرد: همایش ملی پژوهش و درمان در روانشناسی بالینی با محورهای روان درمانی، اختلالات روانی، روانشناسی سلامت و آزمون های روانی با  همکاری مراکز دانشگاهی کشور و استان و همچنین سازمان بهزیستی برگزار شد.

در ادامه همایش پس از اجرای سرود و معرفی شهرستان تربت جام، تعداد 5 سخنرانی عمومی توسط دکتر حسین ابراهیمی مقدم با موضوع خیانت زناشویی، دکتر اورکی با موضوع اثر بخشی نوروفیدبک از واقعیت تا تبلیغ، سخنرانی دکتر میرزائیان با موضوع روان درمانی های اثر بخش از دیدگاه APA، دکتر احمدپور با عنوان تاثیر اندیشه و فکر در عادت ها و شیوه های ترک عادت از دیدگاه مولانا ارائه گردید.

لازم به ذکر است این همایش تا ساعت 18 با ارائه مقالات ادامه یافت و در پایان به صاحبان مقالات لوح سپاس و هدایای از سوی دانشگاه آزاد اسلامی تربت جام تقدیم شد.

انتهای پیام/

 

  • IMG_2013
  • IMG_2016
  • IMG_2020

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب