امروز ۲۰ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اخبار ایران و جهان » سازمان بسیج بزرگ ترین کمک کننده در اجرای اقصاد مقاومتی است/بسیج یک نیروی بی هزینه برای اداره کشور است
کد خبر : 28686
تاریخ انتشار : ۷ آذر ۱۳۹۵در ۳:۳۵ ب.ظ

سازمان بسیج بزرگ ترین کمک کننده در اجرای اقصاد مقاومتی است/بسیج یک نیروی بی هزینه برای اداره کشور است

فرماندار تربت جام گفت:بسیج یک نیروی بی هزینه برای اداره کشور است و سازمانی است که همیشه آماده برای ماموریت ها و بزرگترین کمک کننده در برنامه های اقصاد مقاومتی سازمان بسیج است.

علی رستمی فرماندار تربت جام در گفتگو با خبرنگار جام روز ضمن تسلیت ایام سوگواری پیامبر اسلام و دو فرزند ایشان بیان داشت: با توجه به عملکرد های متنوع بسیج در حوزه های فرهنگی، اجتماعی و نقش آفرینی در اشتغال این تشکیلات توانسته است به کمک دولت بیاید.

وی افزود: بسیج توانسته در حوزه اشتغال و اقتصاد مقاومتی به گونه ای عمل کند که  اقدام و عمل را به معرض نمایش بگذارد.

رستمی ادامه داد: بسیج به عنوان یک تشکل توانسته در حوزه خدمت رسانی بی منت و خالصانه، فرهنگ مددکاری و دیگر یاری به عنوان یک تفکر و اندیشه نقش آفرین باشد.

فرماندار تربت جام تصریح کرد: اگر برای ترویج سبک زندگی اسلامی بسیج به کمک دولت بیاید می توانیم منابع را مدیریت کنیم تا اسراف نشود.

وی با اشاره به عدم مدیریت منابع عنوان داشت: منابع خوب مدیریت نمی شود و گاهی می شود گفت که منابع غارت شده است و در مصرف سوخت، حمل ونقل و حتی در اعتبارات شاهد این اتفاق هستیم.

رستمی خاطر نشان کرد: بسیج اگر بتواند این گونه نگاه ها را در با ترویح سبک زندگی برای مردم روشن کند خیلی از مشکلات جامعه بر طرف می شود.

فرماندار تربت جام بیان داشت: بسیج یک نیروی بی هزینه برای اداره کشور است و سازمانی است که همیشه آماده برای ماموریت ها و بزرگترین کمک کننده در برنامه های اقصاد مقاومتی سازمان بسیج است.

وی ادامه داد: بسیج به غیر از کارکرد های نظامی، دفاعی و بازدارندگی آنان در دوران دفاع مقدس به عنوان نقش آفرین اول عرصه و پیروزی هایی که رقم زده است می تواند به عنوان الگو در همه عرصه ها نقش آفرین باشد.

انتهای پیام/

 

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب