امروز ۲۱ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اخبار تربت جام » ریشه مشکلات کشور پیروی از هواهای نفسانی است
کد خبر : 25083
تاریخ انتشار : ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۵در ۸:۲۲ ق.ظ

ریشه مشکلات کشور پیروی از هواهای نفسانی است

امام جمعه شهرستان تربت جام در جمع اعضای شورای فرهنگ عمومی گفت: ما در کشور هیچ کمبودی نداریم، مشکل این است که هدف را با مسیر اشتباه گرفتیم و ریشه مشکلات کشور آروزهای طولانی و پیروی از هواهای نفسانی است.

به گزارش جام روز، حجت الاسلام سید علی موسوی فر امام جمعه شهرستان تربت جام در جمع اعضای شورای فرهنگ عمومی با اشاره به پیاده کردن اقتصاد مقاومتی گفت: اجرای اقتصاد مقاومتی کار ساده ای است و پیاده کردن آن نیاز به انسان های سالم دارد.

حجت الاسلام موسوی فر افزود: اجرای اقتصاد مقاومتی فقط به تهیه گزارش و عکس نیست بدنه ادارات باید اقدام و عمل کند.

وی تصریح کرد: ما در کشور هیچ کمبودی نداریم، مشکل این است که هدف را با مسیر اشتباه گرفتیم و ریشه مشکلات کشور آروزهای طولانی و پیروی از هواهای نفسانی است.

وی خاطرنشان کرد: اگر شهرسالم می خواهیم باید انسان سالم هم داشته باشیم و افراد برای اینکه بر پست و مسئولیت خود بمانند حاضرند ناموس اسلام لخت و عریان به خیابان بیایند و آنچه مصلحت هست تا اینکه بمانیم خطری است که انقلاب را تهدید می کند.

امام جمعه تربت جام ابراز داشت: جنگ سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی آمریکا با ایران جدی است و همگان باید مشکلات داخلی و هواهای نفسانی را کم کنند.

حجت الاسلام موسوی فر عنوان کرد: هرکس در هرکجا قرار دارد باید کارش را درست انجام دهد و اقتصاد مقاومتی اینگونه تحقق می یابد.

انتهای پیام/

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب