امروز ۲۱ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اخبار تربت جام » روز قدس روز ستیز همیشگی با صهیونیست و امپریالیسم غارتگر است
کد خبر : 14853
تاریخ انتشار : ۱۸ تیر ۱۳۹۴در ۳:۰۸ ب.ظ

روز قدس روز ستیز همیشگی با صهیونیست و امپریالیسم غارتگر است

فرمانده سپاه تربت‌جام گفت: روز قدس، روز تجلی شکوه و عظمت امت اسلامی و وحدت همه انسان‌های عدالت دوست و روز ستیز همیشگی با صهیونیسم و امپریالیسم غارتگر است.

سرهنگ پاسدار محسن گوهری درگفتگو با جام روز اظهار داشت: مردم مسلمان در روز قدس، با قلوبی سرشار از عطر روح‌بخش بهار قرآنی همراه با برگزاری راهپیمایی عظیم روز قدس موجی از هراس را بر پیکر رژیم منحوس صهیونیستی و استکبار جهانی می‌اندازند.

وی بیان داشت: روز قدس پیام عدالت‌خواهی ملت مظلوم فلسطین و ملت‌های آزاده جهان زیر یوغ استعمار و استبداد است و حضور مسلمانان دنیا در راهپیمایی آخرین جمعه ماه مبارک رمضان نشان همبستگی و حمایت مسلمانان از فلسطین مظلوم و رساندن مظلومیت آنان به گوش جهانیان است.

وی تصریح کرد: سردمداران ظلم و جور بدانند که ملت غیور ایران اسلامی بخصوص بسیجان این مرزوبوم همیشه و تحت هر شرایط حامی مظلومان جهان بوده و خواهند بود و نمی‌گذارند ملت‌های آزاده جهان زیر یوغ استعمار و استبداد آنان خم شوند.

گوهری خاطرنشان کرد: استکبار جهانی همواره سعی کرده که با توطئه‌های فراوان وحدت مسلمانان را در جهان به هم بزند و باعث فراموشی روز قدس شود اما تا امروز موفق نشده است.

وی با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب می‌فرماید که ما حقیقت صهیونیست‌ها را دشمن دنیای اسلام می‌دانیم افزود: صهیونیست‌ها برای مسلمانان همیشه دشمن باقی خواهند ماند.

فرمانده سپاه تربت‌جام بابیان اینکه روز قدس روز فریاد مظلومیت همه مسلمانان در جهان است گفت: امروز در شرایط حساس بین‌المللی حضور همه مردم درصحنه بر اساس عقل، منطق و شرع یک تکلیف است.

انتهای پیام/

 

 

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب