امروز ۱۹ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اخبار تربت جام » روز قدس، روز انزجار از رژیم اشغال گر قدس و حامیانش است
کد خبر : 32330
تاریخ انتشار : ۳۰ خرداد ۱۳۹۶در ۷:۵۴ ق.ظ

روز قدس، روز انزجار از رژیم اشغال گر قدس و حامیانش است

امام جمعه شهرستان تربت جام گفت: روز جهانی قدس یادگار بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران؛ حضرت امام خمینی(ره) و یادآور تکلیف اسلامی و انسانی به همه مسلمانان آزاده در سراسر جهان است تا با شرکت در این روز مهم انزجار خود را از رژیم منحوس صهیونیستی و حامیان جنایتکارش اعلام کنند.

امام جمعه شهرستان تربت جام در گفتگو با خبرنگار جام روز با دعوت از قشرهای مختلف مردم شیعه و اهل سنت در راهپیمایی روز جهانی گفت: روز جهانی قدس یادگاربنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران؛ حضرت امام خمینی(ره) و یادآور تکلیف اسلامی و انسانی به همه مسلمانان آزاده در سراسر جهان است تا با شرکت در این روز مهم انزجار خود را از رژیم منحوس صهیونیستی و حامیان جنایتکارش اعلام کنند.

حجت الاسلام طاهری افزود: روز جهانی قدس امسال مصادف با حملات وحشیانه به ملتی که تنها گناهشان دفاع از آب و خاک و سرزمین مادری شان شده است.

وی ادامه داد: حوادثی که امروز در دنیای اسلام روی می‌دهد، ضرورت انسجام عملی جهت مقابله با سرمنشاء اصلی فساد و تباهی در دنیای اسلام را آشکار می‌کند و جهان اسلام در این روز به عمق اندیشه ناب صهیونیسم ستیزی خمینی کبیر(ره) بیشتر پی می‌برد.

امام جمعه تربت جام تصریح کرد: مردم همیشه در صحنه  شهرستان تربت جام همواره با لبیک گفتن به معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران، حضرت امام خمینی(ره) در روز جهانی قدس به مقابله با رژیم اشغالگر قدس برمیخیزند و به کشورهای حامی رژیم غاصب تا دندان مسلح ثابت خواهند کرد که فلسطین به فرموده امام راحل(ره) همچنان مساله اصلی جهان اسلام است.

حجت الاسلام طاهری خاطر نشان کرد: بنا بر تأکید رهبر فرزانه انقلاب مساله فلسطین علی رغم تلاش همه جانبه استکبار و دیگر حامیان رژیم صهیونیستی برای القای آن به عنوان مسئله‌ای منطقه‌ای، عربی و یا ملی، دیگر از یک موضوع صرفاً عربی و اسلامی فراتر رفته و به عنوان مساله ای جهانی و بین المللی و حقوق بشری مورد توجه و اهتمام همه ملت های آزاده است

وی تاکید کرد: وحدت و همدلی مردم کشورهای اسلامی به خصوص در فلسطین، مقاومت و پایداری یکپارچه جهان اسلام در برابر اشغالگران تنها راه آزادی فلسطین عزیز است.

کلیدواژه ها :

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب