امروز ۲۰ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اخبار تربت جام » روزانه 300 هزار لیتر فاضلاب در تربت جام تولید می شود
کد خبر : 24901
تاریخ انتشار : ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵در ۱:۲۰ ب.ظ

روزانه 300 هزار لیتر فاضلاب در تربت جام تولید می شود

رئیس اداره محیط زیست تربت جام گفت: روزانه 300 هزار لیتر فاضلاب خانگی و اداری تولید میشود و بلا تکلیف رها می شود که نیاز مبرم به ایجاد تصفیه خانه دارد.

به گزارش جام روز، احمد شافعی معاون فرماندار تربت جام در جلسه سلامت و امنیت غذایی که در محل فرمانداری برگزار شد گفت: مشکل آبرسانی با تانکر به روستاها و در بخش صالح آباد اولویت اول شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان می باشد که آبرسانی بسیار روستاها تربت جام رتبه اول استان را دارد.

شافعی با اشاره به جمع آوری و دفن زباله های تولیدی شهرها و روستاهای شهرستان افزود: دفن زباله به صورت اصولی مسئله بسیار مهم است و باید جدی گرفته شود و در شهرها و روستاها شهرداری و دهیاران زمینی را خریداری کنند و زباله تولیدی به صورت اصولی دفن شود تا مشکلی برای محیط زیست به وجود نیاید.

وی با اشاره به استقرار کپرنشینان مهاجر خاطرنشان کرد: باید کپرنشینان مهاجر در یک مکان ثابت در اطراف شهر مشکلات بهداشتی را به وجود آوردند که باید فکر اساسی صورت گیرد.

معاون فرماندار با اشاره به عرضه شیرخام و بیماری تب مالت خاطرنشان کرد: عرضه فرآورده های خام دامی دغدغه شورای اسلامی و امنیت غذایی است که در برخی مراکز فروش بدترین شیر عرضه می شود وباید نظارت شود که نگران کننده است.

در ادامه رئیس اداره محیط زیست گفت: روزانه 300 هزار لیتر فاضلاب خانگی و اداری تولید میشود و بلا تکلیف رها می شود که نیاز مبرم به ایجاد تصفیه خانه دارد.

انتهای پیام/

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب