امروز ۲۰ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار تربت جام , مذهبی » رفع مشکلات اقتصادی با مذاکره محقق نشد/با عضویت عربستان در سازمان حقوق بشر سازمان ملل بی اعتبار شد
کد خبر : 28203
تاریخ انتشار : ۱۴ آبان ۱۳۹۵در ۶:۰۹ ب.ظ

رفع مشکلات اقتصادی با مذاکره محقق نشد/با عضویت عربستان در سازمان حقوق بشر سازمان ملل بی اعتبار شد

امام جمعه تربت جام گفت: با عضویت عربستان درسازمان حقوق بشر این نهاد بین المللی از اعتبار ساقط شد و دیگر پناهگاه بشریت نیست.

به گزارش جام روز، حجت الاسلام جواد طاهری امام جمعه تربت جام  امروز در مصلی الغدیر با تقدیر و تشکر از حضور پرشور قشرهای مختلف مردم شیعه و اهل سنت در راهپیمایی یوم الله 13 آبان و اجتماع بزرگ اربعین بیان داشت: اجتماع اربعین حسینی (ع) سه عنصر جریان کربلا، افشا گری جریان یزید و یزیدیان و نماد بصیرت ومقاومت در مقابل استکبار را احیا می کند.

وی افزود: آل سعود به اجتماعات مومنین حمله می کند واین ترورهای سازمان یافته از جانب حکومت اسلامی پذیرفته نیست و گروه های تروریستی ساخته و پرداخته استکبار جهانی وپرورش یافته آل سعود است.

حجت الاسلام  طاهری با اشاره به عضویت عربستان در سازمان حقوق بشر سازمان ملل گفت: با عضویت عربستان در این سازمان این نهاد بین المللی از اعتبار ساقط شد ودیگر پناهگاه بشریت نیست واعتمادی به این سازمان نداریم وخودمان باید مظلومانه وشجاعانه حقمان را بگیریم.

امام جمعه تربت جام با اشاره به مذاکرات1+5 گفت : هدف مسئولان از مذاکره محقق نشد و مشکلات اقتصادی بیشتر شد وغرب نمی تواند ونمی خواهد به ما کمک کنند و این امر با مذاکره محقق نمی شود.

وی تصریح کرد: شش کشور اروپایی خودشان بدهکار هستند و مشکلات بسیار دارند و روز به روز بر بدهی آنها اضافه می شود آنها اگر می توانستند مشکل بیکاران و اقتصاد قفل شده خودشان را حل می کردند.

حجت الاسلام  طاهری خاطر نشان کرد: آمریکا در افغانستان جزء افزایش کشت مواد مخدر و در عراق جزء افزایش اختلاف ودر گیری کار دیگری نکرد آنها ابد ذلیل می خواهند که ما نیستیم.

امام جمعه تربت جام تاکید کرد: ملت ودولت باید به ظرفیت های داخل تکیه کنند و همه باید مراقب باشیم و کیفیت کالاها را بالا ببریم ومصرف کنیم.

انتهای پیام/

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب